email facebook

איטלקית

   
איטלקית היא השפה הרשמית באיטליה ובמדינות נוספות ברחבי הגלובוס, והמגע שלה על הלשון מתמשך ומזכיר מעט ספרדית בצורת ההגייה.

האיטלקית היא שפה עדינה ויפה ומושכת הרבה מאוד אנשים שרוצים ללמוד אותה, בין אם זה למטרות עבודה ועסקים או לידע כללי בלבד. האיטלקית מהווה שפה רשמית במדינות שונות כמו שוויץ, סן מרינו, קריית הותיקן, מלטה, קרואטיה, אלבניה ועוד.

האיטלקית נפוצה ברחבי העולם, ונחשבת אחת מהשפות המדוברות יותר. בקטגוריה זו נמצאות גם רוסית, אנגלית, צרפתית, גרמנית, ספרדית, ועוד, ולכן הרבה אנשים רוצים ללמוד אותה ולהכיר אותה לעומק.

ללמוד איטלקית

האיטלקית שולטת בתחומים רבים ומונחים ופתגמים בשפה מוכרים לכולנו בתחומים שונים כמו אמנות, תיאטרון, ארכיטקטורה ועוד.

אם ברצונכם ללמוד איטלקית תוכלו להגדיר מראש את המטרה לשמה אתם מעוניינים ללמוד: ידע כללי, לימודים בחו"ל, עסקים, או שברצונכם רק לשנן מספר מילים ומשפטים? לאחר שתגדירו את המטרה שלכם תוכלו להבין אם יש צורך להירשם לקורס איטלקית, או שאתם יכולים לשנן כמה מילים באופן עצמאי מול המחשב או תוך שימוש במילון.

אם כבר יש לכם את הבסיס לשפה, תוכלו לבחון את עצמכם על מנת להבין מה הרמה שלכם (מתחילים, מתקדמים או מקצועיים). את המבחנים תוכלו לערוך בכל בית ספר לשפות הקיים בארץ, או אפילו למצוא מבחנים אונליין מול מחשב שנותן ציון אוטומטי ומתקן את השגיאות הנפוצות ביותר שלכם. אחרי שבחנתם את עצמכם, תוכלו להתייעץ ולהבין אם אתם מעוניינים להרחיב את הידע שלכם בשפה או להישאר עם מה שכבר רכשתם בעבר, או למדתם מניסיון החיים.

איטלקית בקלי קלות

אם ברצונכם להירשם ללימודי איטלקית באיטליה, או ללימודי וטרינריה או רפואת שיניים בחו"ל כמו שנפוץ לאחרונה בתקופתנו, רצוי שתלמדו איטלקית באופן מקצועי ותתאימו אותה לאורח החיים שלכם.
הכוונה היא שאם אתם רוצים לעבור לגור באיטליה לתקופה קצרה רצוי שתדעו להבין, לדבר, לקרוא ולשמוע איטלקית ברמה של שפה שנייה, אחרת יהיה לכם קשה מאוד להתאקלם במיוחד אם אתם סטודנטים.

לסטודנטים בתחומים שונים מיועדים קורסים שונים באיטלקית שיכולים לסייע להם במהלך הלימודים האקדמיים. למשל, סטודנטים לוטרינריה לומדים בקורס גם מונחים מהעולם האנטומי שיכולים לעזור להם בהבנה ובלימודים באוניברסיטה בחו"ל, סטודנטים לכלכלה לומדים יותר על מונחים מהתחום שלהם, ועוד.

חשוב להבין שלא ניתן ללמוד בחו"ל אם אינכם יודעים את השפה ברמה גבוהה! חוסר הכרה וידיעה של השפה יקשה עליכם רבות במהלך הלימודים ויהפוך את המגורים מחוץ לישראל לבלתי אפשריים.

תרגול איטלקית

ללימוד שוטף ונכון של איטלקית (כמו כל תחום חדש שאנחנו לומדים) צריך לתרגל המון. טיפ הקסם הוא שמירה על דקדוק והגייה נכונים, ותרגול בפיקוח נכון. מה זאת אומרת? חשוב לתרגל ליד או בצמוד למורה שיודע את השפה בצורה ראויה, רהוטה ונכונה. לימוד בפיקוח הוא הכי אפקטיבי שיש ועל ידי לימוד נכון תגיעו להישגים גבוהים בזמן קצר.

אם תנסו לתרגל לבד בבית סביר להניח שתתייאשו מאוד מהר, כיון והחומר הניתן הוא בדרך כלל דרך ספרים או דפי עבודה, וכשלומדים לבד אין מוטיבציה וחדוות למידה.

כשלומדים בכיתה עם מורה מקצועי, רוכשים חברים חדשים ולומדים גם אספקטים נוספים של השפה, מעבר לאיך לדבר, לכתוב, לשמוע ולהגות איטלקית, המורה יכול ללמד אתכם ביטויים, פתגמים, סלנגים בשפה, להמליץ לכם על מקומות בהם כדאי לבקר ולשמוע חוויות ורשמים ממי שחווה את השפה על כל צדדיה.

בדרך כלל בכל בית ספר לשפות יש מורים לאיטלקית מקצועיים, בעלי תעודת הוראה מתאימה והכשרה מקצועית שמתאימה ללימוד גילאים מסוימים (אם זה ילדים ובין אם זה מבוגרים).

להמלצות וטיפים בנוגע ללימוד איטלקית או קורס איטלקית, מלאו טופס וקבלו ייעוץ לימודים טלפוני חינם וללא כל התחייבות. תוכלו לקבל ייעוץ על לימודי איטלקית, קורס איטלקית, איטלקית למתחילים, ועוד.