email facebook

לימודי איטלקית

   
איטלקית היא אחת השפות המדוברות ביותר בעולם היום. בין אם כדי לטייל, ללמוד או לעבוד באיטליה, או פשוט כדי להרשים את אהוב/ת לבכם, אנחנו מזמינים אתכם ללמוד את השפה הכי חושנית בעולם- איטלקית.

למה דווקא איטליאנו?

איטלקית, שפתם של מיכאלאנג'לו, פאברוטי ושל דולצ'ה וגבאנה, היא השפה הרשמית בארץ המגף, אבל היא נפוצה גם מחוץ לאיטליה, והיא מדוברת בהרבה ממדינות אירופה כשפת אם או כשפה שנייה.

עם זאת, רבים מהאיטלקים לא דוברים אנגלית, ולכן אם אתם מתכננים נסיעה לאיטליה, כדי לטייל, ללמוד או לכל מטרה אחרת, ידע באיטלקית ישדרג את החוויה שלכם ויקל עליכם מאוד.
השפה האיטלקית קלה ללימוד בעיקר לבעלי רקע באנגלית, מכיוון ששתי השפות, שמקורן בלטינית, דומות אחת לשנייה.

מאחורי השפה האיטלקית היפהפייה עומדת תרבות שלמה. לימודי האיטלקית יפתחו בפניכם את הדלת לעולם של מוסיקה, אומנות, ספרות וקולנוע איטלקיים, אל אופנה ועיצוב איטלקיים שמובילים בכל העולם, וכמובן אל הפיצה, הפסטה, הלזניה ועוד מגוון מאכלים מהמטבח האיטלקי העשיר.

ישנן אינסוף סיבות ללמוד איטלקית. אך אם תשאלו את רוב האנשים שלמדו את השפה מדוע בחרו בה, סביר שהסיבה הראשונה שיתנו לכם, היא הצליל המתגלגל והרומנטי של השפה האיטלקית, שהרבה מתארים אותה כשפת האהבה.

איך אפשר ללמוד איטלקית?

יש המון דרכים קלות ומהנות ללמוד איטלקית: בקורס, באופן פרטי, בעזרת אתרי אינטרנט ללימוד עצמי ואפילו בקורסים באיטליה. חשוב לבחור את הדרך שתהיה הכי נוחה לכם ושתתאים לכם ביותר, בהתאם למטרה שלשמה אתם לומדים איטלקית.

קורס איטלקית

ישנם בתי ספר ומוסדות רבים שמציעים קורסים ללימודי איטלקית ברמות שונות, ביניהם: בתי הספר לשפות דיאלוג, ברליץ וקמפוס לימודים, המכון האיטלקי לתרבות, שגרירות איטליה ועוד. בנוסף, ניתן ללמוד איטלקית באוניברסיטאות בירושלים, בת"א, ובחיפה.
לימוד בקורס איטלקית הוא האופציה העדיפה, כיון ובתי הספר ללימוד שפות כשמם כן הם: מתמקדים בלימוד שפות בלבד.
המוסדות השונים פיתחו שיטות לימוד שונות מעניינות ומגוונות, שהופכות את לימודי השפה להחדרת תרבות שלמה לחיים שלכם. בנוסף, האוירה הקבוצתית הכיתתית תורמת רבות למוטיבציה ולהישגים של כל אחד, והתמיכה של צוות ההוראה והשירותיות שלהם יוצאת דופן ומעניקה רובד נוסף של ביטחון והנאה בלימודים לכל תלמיד בכל הגילאים ובכל הרמות.

לימודי איטלקית באינטרנט

ניתן ללמוד איטלקית גם באופן עצמאי, לדוגמא בעזרת אתרי אינטרנט. האתרים השונים ללימוד השפה מציעים שיעורי איטלקית מצולמים, מצגות, מילונים, ועוד.
בנוסף, בחלקם תוכלו לרכוש כלים נוספים ללימוד עצמאי, כמו ספרים, תקליטורים ועוד. האופציה הזאת פחות עדיפה, כיון ושפה חדשה רצוי ללמוד עם אנשים נוספים. כך לומדים לתרגל הגייה, לשמוע מבטאים שונים ולומדים באופן ראוי את השפה.
בדרך כלל כשלומדים לבד בבית מגלים שבזבזנו זמן יקר וכסף, ויוצאים מתוסכלים. בדרך כלל גם קשה לזכור את חומר הלימוד, צורת הלמידה משעממת וסיזיפית, ולכן אנחנו ממליצים ללמוד בכיתה עם אנשים נוספים שיכולים להכניס עניין לחומר הלימוד היבש.

לימודי איטלקית באיטליה

גם איטלקית, כמו כל שפה אחרת, מומלץ כמובן ללמוד בארץ המקור. כך תוכלו להרוויח פעמיים: גם תשמעו את השפה מסביבכם כל הזמן, וגם תוכלו ליהנות מאיטליה עצמה ומכל האוצרות שלה.
לימודי האיטלקית באיטליה מתקיימים דרך אוניברסיטאות או עיריות, או בבתי ספר ומוסדות לימוד אחרים שמלמדים את השפה.

מה לומדים בלימודי איטלקית?

לימודי האיטלקית הם מעבר ללימודי שפה בלבד, והם יחשפו אתכם גם אל התרבות האיטלקית העשירה, ולכל מה שיש לה להציע.
במסגרת לימודי האיטלקית תפתחו את היכולת לדבר באיטלקית, תרכשו אוצר מילים וביטויים, ותלמדו את עקרונות השפה, ואת המבנה הדקדוקי והתחבירי שלה.
יחד עם כל אלה, תלמדו גם נושאים רבים הקשורים לתרבות האיטלקית, ובחלק ממוסדות הלימוד, אף ישולבו בלימודים גם סדנאות ללימוד בישול איטלקי, קולנוע איטלקי, אומנות איטלקית, ועוד, בהתאם לרמת הלימודים ולסוג הקורס.

ייעוץ חינם ללימודי איטלקית

כדי שתוכלו להבין איזה קורס הכי מתאים לכם ובאיזה רמה כדאי לכם ללמוד, תוכלו למלא טופס ואנחנו ניצור אתכם קשר עם כל האפשרויות הכי טובות בשבילכם. נבדוק איפה המורים ובתי הספר לשפות הקרובים למקום המגורים שלכם, ונתקשר אליכם עם ההמלצות הכי חמות.
הייעוץ אצלנו ניתן בחינם ובלי שום מחויבות מצדכם. דרך הייעוץ הטלפוני תוכלו לעשות השוואות מחירים בין בתי הספר והמורים השונים, ללכת לשיעור ניסיון או לעבור ריאיון טלפוני בו יחליטו מה הרמה אליה אתם צריכים להירשם.
אז קדימה, מלאו טופס והתחילו בייעוץ. זה קל, זה חינמי ואתם אפילו לא צריכים לצאת מהבית בשביל זה!