email facebook

לימודי איטלקית באיטליה

   
החלטתם ללמוד איטלקית? בחירה מצוינת! אז איפה הכי מתאים לעשות את זה מאשר באיטליה? לימודי איטלקית באיטליה הם הבחירה הטבעית ביותר, וכמובן המהנה והמרתקת ביותר.

לפני שאני אורז,למה דווקא באיטליה?

איטליה ידועה בעולם כמעט בכל תחום: העושר התרבותי שלה, האומנות, הקולנוע והספרות המרתקים שלה, הנופים היפהפיים שלה, וכמובן האוכל והאופנה האיטלקיים המשובחים. מעטים האנשים בעולם שלא שמעו על מיכאלאנג'לו, פראדה או על פיאט – כולם איטלקים. האיטלקית חובקת בתוכה תרבות שלמה של אמנים, מלחינים, ציירים, פסלים, והמון רומנטיקה, נופים, יין ואוכל מצוין. לכן, מובן שתלמידים רבים רוצים לחבר בין השפה האיטלקית לאיטליה ולכל מה שיש לה להציע!

התלמידים שבוחרים ללמוד איטלקית באיטליה זוכים להכיר בזמן לימודיהם את החיים האיטלקיים ואת העם האיטלקי,והיתרון החשוב והמורגש ביותר הוא הפריבילגיה להשתמש בשפה באותו זמן שהם לומדים אותה, כך הם מחזקים את השפה ומפתחים את יכולות השיחה שלהם, בצורה שלא מתאפשרת בשום מקום אחר.

בנוסף לימודי איטלקית באיטליה מאפשרים היכרות עם אנשים מכל העולם ולימודים באווירה בינלאומית, כלומר קורס איטלקית באיטליה הוא הרבה מעבר ללימודי שפה בלבד, ויספק לכם חוויה מקיפה ובלתי נשכחת.

מה אני הולך ללמוד?

הקורסים בבתי הספר השונים מציעים לתלמידים מבחר תוכניות לימודים, לדוגמא: קורס שפה אינטנסיבי, לימודי איטלקית פרטיים, לימודי איטלקית כהכנה ללימודים אקדמיים באיטליה, תוכניות המשלבות לימודים ועבודה ועוד.

תוכלו לבחור מה הכי מתאים לכם על ידי הגדרת מטרות ברורות לפני ההרשמה לקורס. האם אתם צריכים ללמוד איטלקית בשביל ללמוד שם במוסד אקדמי, האם בשביל להקים שם עסק, בשביל לבקר קרובי משפחה, בשביל לעבור לגור שם או שהחלטתם לעשות את הצעד הזה למטרת החוייה שבשבירת השגרה בלבד?

רמות בלימודי איטלקית

איטלקית לילדים

באיטלקית לילדים הילדים רוכשים הכרה עם השפה, לומדים אוצר מילים מאוד נפוץ ובסיסי בו הם יכולים להשתמש. הלימוד מיועד מגילאי 5+, ויכול להתאים לכל אחד. המורה מלמד ביחס אישי וסבלני מאוד, והילד רואה את הלימוד כחוג כיפי ולא כמטלה.

איטלקית למתחילים

ברמות המתחילים תלמדו להביע את עצמכם באיטלקית נכונה בדיבור, בקריאה ובכתיבה, ברמה בסיסית. תלמדו הכרה בסיסית מול השפה האיטלקית, מול האל"ף בי"ת האיטלקי ותבנו אוצר מילים בסיסי המכיל מילים נפוצות באיטלקית על מנת שתוכלו להתחיל להתמודד עם השפה בשטח כמה שיותר מהר.

איטלקית למתקדמים

ברמות המתקדמות יותר תוכלו להגיע לשליטה מלאה ביסודות הדקדוק של השפה ותרכשו יכולת לדבר, לקרוא ולכתוב ברמה גבוהה. תוכלו לבחור לאיזה כיוון אתם רוצים לקחת את הלימוד, זה יכול להיות איטלקית עסקית, איטלקית אקדמית, או איטלקית מדוברת.

אך הבונוס האמיתי בלימודי איטלקית באיטליה, הוא החוויה  שמעבר ללימודי השפה ומגוון הפעילויות שמציעים בתי הספר השונים לאחר שעות הלימודים, לדוגמא:

  • הכרת הסביבה והתרבות האיטלקיות
  • סדנאות בישול
  • קולנוע איטלקי
  • סיורי אמנות וטבע מודרכים
  • שיעורי אומנות: ציור, קרמיקה, פיסול ועוד
  • הרצאות מרתקות בנושאים שונים
  • פעילות חברתית בערבים

הלימודים בכל בתי הספר אפשריים ליחידים, זוגות או בקבוצה. תוכלו לבחור מה הכי מתאים לכם עוד לפני שאתם מגיעים לאיטליה. תוכלו לעשות הכל מהבית דרך הטלפון או המחשב בצורה קלה ופשוטה. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא למלא את הטופס המובא בתחתית העמוד ואנחנו כבר נעשה את כל השאר בשבילכם. נרים אליכם טלפון ובשיחה נשאל אתכם מה הכי מתאים לכם.

נבדוק מהם המוסדות ובתי הספר ללימוד איטלקית שהכי מתאימים למטרה שלכם, נשווה מחירים, נבדוק מיקומים של בתי ספר ונתקשר אליכם עם כל הפרטים הכי חמים על לימודי איטלקית באיטליה! אז קדימה מלאו טופס, זה קל, זה חינם וזה ללא כל התחייבות מצדכם! אנחנו מביאים לכם את המידע הכי אמין ועדכני על כל בתי הספר ללימוד איטלקית.

מה משך לימודי איטלקית?

משך לימודי האיטלקית באיטליה משתנה בהתאם לבית הספר שבו לומדים, תוכנית הלימודים, רמת הלימודים ועוד. ברוב בתי הספר ניתן לבחור בין תוכניות באורכים שונים בהתאם להעדפותיכם: החל מתוכניות קצרות בנות שבוע ועד תוכניות ארוכות ומעמיקות יותר, שנמשכות עד שנה. תוכלו לבחור לעשות קורס בן מספר חודשים (3-4 חודשים) ובמהלך הלימודים גם לטייל או לחוות מגורים באיטליה.

החוויה מרעננת ומתאימה לכל אחד! החל ממשפחות עם ילדים קטנים שמחפשות חופשה למלא בה את החופש הגדול, סטודנטים שמחפשים תעסוקה וטיול קטן בין סמסטרים או פנסיונרים שמחפשים להתחיל לבלות ולטייל בעולם.

בתי ספר ללימוד איטלקית

אם בחרתם ללמוד איטלקית באיטליה, תמצאו את עצמכם מול מבחר ענקי של בתי ספר. בין השאר, תוכלו ללמוד איטלקית בבירת איטליה, רומא, במילאנו האופנתית, בפירנצה וטוסקנה הציוריות, בוונציה הרומנטית ובערים נוספות.

הנה כמה דוגמאות לבתי הספר מובחרים שמציעים לימודי איטלקית באיטליה:

  • רשת Linguaviva – הרשת פועלת מזה עשרות שנים, ומציעה לימודי איטלקית בכל הרמות.
  • רשת Eurocenters – אחת מהרשתות הגדולות בעולם ללימודי שפות.
  • רשת Dilit –  רשת בינלאומית בת למעלה ממאה סניפים, המלמדת שפות רבות, ובהן איטלקית.

לבתי הספר הללו סניפים בכל רחבי איטליה. כמובן שבנוסף אליהם, פועלים באיטליה בתי ספר נוספים רבים ללימודי איטלקית ברמה גבוהה.