email facebook

קורס איטלקית

   
טסים לטיול באיטליה? עושים עסקים עם האיטלקים? מתים על אופרה איטלקית? לא משנה מה הסיבה שהחלטתם ללמוד איטלקית, בואו לגלות את כל מה שצריך לדעת על קורס איטלקית.

לימודי איטלקית – למה דווקא בקורס?

הקורסים ללימוד איטלקית שמציעים בתי הספר השונים יספקו לכם חווית לימוד נוחה ומהנה.
ברוב הקורסים תלמדו בקבוצות קטנות, כך שתזכו ליחס אישי, ועם זאת תוכלו לתרגל ולפתח את יכולת השיחה באיטלקית עם התלמידים האחרים.
בנוסף, בתי הספר השונים מציעים מגוון קורסים ברמות שונות וקורסים המיועדים לקהל מסוים, כמו איטלקית עסקית, איטלקית בתחום התיירות ועוד.
מרבית הקורסים שמוצעים בבתי הספר השונים נותנים דגש על לימודים מעשיים, ולכן יאפשרו לכם לתקשר באיטלקית תוך זמן קצר.

אז מה אני הולך ללמוד בקורס?

במהלך הקורס תפתחו את היכולת לדבר באיטלקית, תרכשו אוצר מילים ותלמדו את הדקדוק והמבנה התחבירי של השפה האיטלקית. כמובן שתלמדו איטלקית מדוברת ותוכלו לדבר איטלקית בצורה רהוטה ושוטפת.
בנוסף, בחלק מהקורסים תיחשפו לתרבות העשירה שמאחורי השפה האיטלקית: שירים איטלקיים, המטבח האיטלקי, גינונים וכללי התנהגות באיטליה ועוד. בדרך כלל המורים בבתי הספר השונים לשפות נותנים רבדים שונים של התרבות האיטלקית מלבד השפה, וכך אתם לומדים גם על אמנים וזמרים איטלקיים, על המהפכות שעברו במדינה ותרמו להתגלגלות השפה, ועוד.

לאיזו רמה אני הכי מתאים?

הקורסים ברוב המוסדות ללימודי איטלקית מחולקים לכמה רמות קושי:

קורס איטלקית למתחילים

קורס זה מיועד לכם אם אין לכם ידע מוקדם באיטלקית. בקורס זה תקבלו את הכלים לתקשורת בסיסית באיטלקית: תרכשו אוצר מילים יעיל ותפתחו את היכולת לנהל שיחה, תנהלו היכרות מול האותיות האיטלקיות וכמובן גם תלמדו לקרוא ולכתוב באיטלקית ברמה בסיסית.

קורס איטלקית ברמת ביניים

קורס זה מיועד לכם אם אתם בעלי ידע קודם באיטלקית. במסגרת הקורס תרחיבו את הידע שלכם באיטלקית ותחזקו אותו: תשפרו את שטף הדיבור באיטלקית ותרחיבו את אוצר המילים שלכם.
בנוסף תלמדו מבנים דקדוקיים חדשים ומורכבים יותר ותשלבו קריאת טקסטים פשוטים באיטלקית. תוכלו גם לבחור להתמקד בהרחבת אוצר המילים לכיוונים מדויקים ומסוימים כמו איטלקית עסקית, איטלקית טכנית או מקצועית וכולי.

כדי לתרגל איטלקית באופן יום יומי תוכלו להתחיל לצפות בסרטים איטלקיים ללא תרגום ולשמוע שירים באיטלקית, כך תתחילו להבין את השפה במינימום מאמץ!

קורס איטלקית למתקדמים

קורס זה מיועד לכם אם אתם שולטים בשפה האיטלקית ברמה גבוהה, ורוצים ללטש את השפה. בקורס זה תעמיקו את הידע שלכם באיטלקית:

  • תרחיבו עוד את אוצר המילים ותכירו ניבים וביטויים חדשים.
  • תלמדו לדייק במבנים הדקדוקיים ובהגייה, ולתקן שגיאות אופייניות באיטלקית.
  • תפתחו את היכולת לקרוא טקסטים ברמה גבוהה, כמו עיתונים, ספרים ומאמרים, ולשוחח באיטלקית על נושאים מורכבים.

הקורסים למתחילים נמשכים לרוב כחצי שנה, והקורסים המתקדמים יותר נמשכים בין חצי שנה לשנה. תוכלו גם לשלב בין הקורסים. לדוגמא, ללמוד קורס איטלקית למתחילים ולהמשיך בצורה חלקה לאיטלקית למתקדמים בקלות ותוך זמן קצר. כך תהנו מכל העולמות ותיצרו לעצמכם איטלקית מושלמת מכל הבחינות.

קורס איטלקית לילדים

קורס זה מיועד לכל הילדים בכל הגילאים, החל מגילאי בית ספר יסודי (גילאי 5 ומעלה) ועד תיכון. בקורס ניתן ללמוד הכרה של האותיות ואוצר מילים בסיסי באיטלקית, ועד לקריאה וכתיבה מקצועיים של טקסטים ומאמרים באיטלקית. הלמידה בקורס נעשית בצורה שונה מהלמידה בקורסים של המבוגרים, והיא דרך שירים ומשחקים.

הילדים לרוב רואים בעין יפה את ההרשמה לקורס ומתייחסים אליו כחוג להעשרה לאחר שעות הלימודים הרגילות, ולא כנטל כמו בית הספר הרגיל אליו הם רגילים ללכת כל בוקר.
הקורס מיועד לכל מי שרוצה להעשיר את העולם שלו ומתעניין בלמידת שפות חדשות או למי שמעתיק את מקום מגוריו למדינה דוברת איטלקית.

איפה אני יכול ללמוד איטלקית?

הקורסים ללימודי איטלקית מתקיימים במוסדות לימוד רבים:

בתי ספר לשפות כמו דיאלוג של האוניברסיטה הפתוחה, ביה"ס קמפוס לימודים, בי"ס לשפות ברליץ ועוד. אוניברסיטאות אוניברסיטת חיפה, אוניברסיטת ת"א, והאוניברסיטה העברית, שגרירות איטליה והמכון ללימודי איטליה.

חלק ממוסדות הלימוד מעניקים לתלמידים תעודת הסמכה בידיעת השפה האיטלקית, העומדת ברמה האירופית.
בכל הקורסים נוכחות חובה של 80% לפחות היא חובה על מנת לקבל תעודת גמר, וכולם נערכים כמספר חודשים ספור. הקורס הקצר ביותר אורך כשלושה חודשים, והארוך והמקיף ביותר כשנה.

מה חשוב לבדוק רגע לפני ההרשמה?

לפני שנרשמים לקורס, מומלץ לבדוק איזה מבין הקורסים המוצעים בשוק מתאים לכם ביותר: מהי תוכנית הלימודים, כמה זמן נמשך הקורס, כמה תלמידים לומדים בכל קורס, מיהם המורים בקורס והאם הם דוברים איטלקית כשפת אם, וכדומה.
רצוי מאוד גם לבדוק מהי גישת הלימוד בבית הספר בו אתם מעוניינים ללמוד, האם המורים אדיבים ושירותיים? האם צוות ההוראה נענה לבקשותיכם?

על מנת להבין מה הכי מתאים לכם, תוכלו למלא את הטופס המובא בתחתית העמוד ולקבל ייעוץ לימודים חינם פה ב"אנגלי".
מלאו את הטופס בפרטים בסיסיים שלכם ואנחנו נבדוק איזה בית ספר הכי מתאים לכם, איזה מוסד הכי קרוב למקום המגורים שלכם, ונוכל אפילו להשוות איתכם מחירים ועלויות.
הייעוץ אצלנו ניתן בחינם וללא כל התחייבות מצדכם, אז קדימה עשו את הצעד הראשון בדרך ללדבר איטלקית מושלמת. זה קל, זה חינם ואתם אפילו לא צריכים לצאת מהבית!

מוסדות ללימודי איטלקית

ברליץבבית הספר לשפות ברליץ יש קורסי איטלקית ברמות שונות לבחירת התלמיד, ההתמקדות בלמידה היא בדיבור של השפה ובתרגול יום יומי שלה. לפרטים נוספים מלאו את הפרטים שלכם וניצור אתכם קשר מיד!
דיאלוגבבית הספר לשפות דיאלוג (מבית האוניברסיטה הפתוחה) תוכלו ללמוד איטלקית בצורה מקיפה ונכונה עם צוות של מורים המוכשרים ללמד ברמות שונות. רוצה לשמוע עוד? מלא טופס ונתקשר אליך עם כל הפרטים!