email facebook

לימוד איטלקית

   
רוצה להתחיל ללמוד איטלקית ולא יודע מאיפה להתחיל? כאן תוכל לקבל את כל האופציות היעילות ביותר ללימוד איטלקית בקלות ובמהירות.

לימודי איטלקית – מי צריך את זה?

התשובה היא קודם כל פשוטה ביותר: מי שרוצה. השפה איטלקית מצטלצלת יפה כל כך, שרבים בוחרים ללמוד אותה פשוט כי הם רוצים לשלוט בשפה שנשמעת כמו מוסיקה.
אבל יש גם כאלה שלומדים את השפה מתוך צורך אמיתי. לדוגמא לקראת נסיעה לטיול באיטליה.

מה לא נאמר עדיין על השפה האיטלקית? שהיא רומנטית, מתגלגלת, מתנגנת, ויותר מזה– היא השפה של המוסיקה. ומאחורי השפה עצמה, עומדת תרבות מפוארת, ומדינה יפהפייה שמפורסמת בכל העולם בנופים, באוכל, בעיצוב, באופנה, במוסיקה ובאומנות שלה, וזה עוד לא הכל.
במאמר הבא תגלו כל מה שרציתם לדעת על לימודי איטלקית.

איטלקים רבים אינם דוברים אנגלית, ולכן שליטה, אפילו בסיסית, באיטלקית יכולה לאפשר לכם לשוחח עם המקומיים ולהפוך את הטיול להרבה יותר נוח ומעניין. למעשה, השפה האיטלקית שימושית בעוד 29 מדינות מלבד איטליה.
אנשים נוספים שעשויים להזדקק לידע בשפה האיטלקית הם כאלה שמעוניינים לנסוע ללמוד באיטליה, בין אם לימודים אקדמיים ובין אם לימודי העשרה בתחומים כמו בישול, אומנות, קולנוע ועוד.
ידע באיטלקית יעזור גם לאנשים שמעוניינים לעבוד באיטליה, או לעבוד בשיתוף פעולה עם גורמים איטלקים.

מה לימוד איטלקית נותן לי?

מטרתו של לימוד האיטלקית הוא להביא את התלמיד לידי שליטה בכל מיומנויות השפה: דיבור, הבנת הנשמע, קריאה וכתיבה.
במסגרת הלימודים בקורס איטלקית תפתחו את היכולת לדבר באיטלקית ולהבין אותה. לשם כך, תרכשו אוצר מילים וביטויים, תלמדו כיצד להגות את המילים בצורה נכונה וכיצד לבנות משפטים.

בנוסף, תלמדו לקרוא ולכתוב באיטלקית, כך שתוכלו להתמודד עם חומר כתוב, החל מטקסטים פשוטים כמו שלטים ברחובות איטליה, ועד טקסטים מורכבים יותר, כמו כתבות בעיתונים וספרים.
בנוסף, תלמדו את עקרונות הדקדוק של השפה, ואת המבנה התחבירי שלה.

איך הכי כדאי ללמוד איטלקית?

הדרך היעילה ביותר ללימוד איטלקית היא בעזרת אדם המוסמך ללימוד השפה, לדוגמא בקורס או בשיעורים עם מורה.

קורס איטלקית

מוסדות רבים מציעים קורסים ללימוד איטלקית ברמות שונות, ביניהם: בתי הספר לשפות דיאלוג וברליץ, המכון האיטלקי לתרבות, שגרירות איטליה ועוד. בנוסף, ניתן ללמוד איטלקית באוניברסיטאות בירושלים, בת"א, ובחיפה.
הקורסים נותנים בדרך כלל דגש על לימודים מעשיים וברי יישום, ויאפשרו לכם לתקשר באיטלקית תוך זמן קצר.

מורה לאיטלקית

היתרון הגדול בלימוד עם מורה אישי הוא שתשומת הלב של המורה נתונה לכם בלבד, כך שקצב ההתקדמות בחומר הנלמד מותאם לכם במיוחד, ותוכנית הלימודים ולעיתים אף שיטת הלימוד נבנות בהתאם לרצונכם.
ניתן למצוא מורים לאיטלקית דרך המוסדות ללימוד השפה או דרך אתרי אינטרנט שעוסקים בלימודי שפות ושיעורים פרטיים.

תוכלו לקבל המלצות על מורים ומוסדות ללימוד איטלקית בקרבת מקום מגוריכם בצורה קלה ויעילה ובלי לצאת מהבית! כל מה שנדרש מכם לעשות הוא למלא את הטופס בתחתית העמוד ואנחנו נתקשר אליכם עם כל המידע והפרטים על לימודי איטלקית.

תוכלו לבחור מה הכי מתאים לכם, להשוות מחירים, לברר על הניסיון המוכח של צוותי ההוראה השונים ואחוזי ההצלחה של שיטות הלימוד השונות, כל זאת בחינם וללא כל התחייבות מצדכם.

תרגול איטלקית

לא חשוב כיצד בחרתם ללמוד איטלקית, כדי לאפשר לימוד מוצלח של השפה, חשוב מאוד לתרגל את החומר הנלמד. מוסדות הלימוד לאיטלקית מקפידים על תרגול השפה ומקדישים לו זמן ניכר.
תוכלו לתרגל את השפה גם באופן עצמאי: בעזרת אתרי האינטרנט ללימוד השפה, על-ידי קריאת עיתון או ספר באיטלקית בליווי מילון, בשיחה עם דובר איטלקית וכדומה.

הצורה הטובה ביותר לתרגל שפה חדשה היא בקבוצה עם מספר אנשים שלומדים באותה רמה שלכם. כך תוכלו להבין מה קצב ההתקדמות שלכם, לקבל ביקורת בונה על טעויות נפוצות ולתרגל איטלקית בקלי קלות ובהרגשה נינוחה וביתית.