email facebook

אנגלית מדוברת

   
רוצה ללמוד לדבר אנגלית בצורה שוטפת, רהוטה וברורה? רוצה להרחיב את אוצר המילים הקיים ולשפר את המבטא שלך באנגלית? כנראה שאנגלית מדוברת היא התשובה בשבילך.

כולנו כבר יודעים שאנגלית היא שימושית מאוד לכל אחד, בין אם זה בחיים העסקיים או בחיים האישיים, בין אם זה כתייר בארץ זרה או כמארח בן משפחה או חבר מחו"ל. כולנו מוצאים את עצמנו מתמודדים עם האנגלית באופנים שונים בחיינו ולדעת לדבר אנגלית היא הצורה הפשטנית והברורה ביותר של ידיעת אנגלית. לדעת לדבר אנגלית ברמת שפת אם יכול לתרום רבות לכל אחד במישורים שונים בחיים כמו מציאת עבודה או טיולים בחו"ל.

לדבר אנגלית בכיף

אנגלית מדוברת היא הצורה הטובה ביותר בה אתם יכולים להתבטא באנגלית. אנגלית מדוברת היא הכלי הכי חשוב ופרקטי בשפה האנגלית, מעבר לקריאה וכתיבה הדיבור הוא הכלי הכי שימושי בו אתם יכולים להיעזר בלימודים אקדמיים, טיולים בחו"ל, ועוד, על מנת לתת מענה לכל הצרכים האישיים שלכם.

אנגלית מדוברת מיועדת לאנשי עסקים, למי שרוצה לפתח כישורי שיחה, פרזנטציות, ניהול משאים ומתנים, והגעה לפשרות בשילוב ביטחון עצמי גבוה וקול יציב. אנגלית מדוברת יכולה להתאים גם לילדים, בני נוער, ולכל מי שרוצה לפתח את כישורי השיחה שלו בשפה זו.

הדבר החשוב ביותר בלמידת שפה חדשה הוא תרגול, שמיעה, קריאה, כתיבה, דקדוק, שיחה, ומוטיבציה. לימוד אנגלית דרך הבנה של אנגלית מדוברת גורף את כל תחומי הלמידה וגורם לתרגול של כולם בבת אחת, תוך הקניית כלים שימושיים לכל אחד.

לדבר אנגלית זה ממש פשוט כשבוחרים נושא מעניין לדבר עליו! הימנעו מלשוחח על דברים שלא מעניינים אתכם, זה משעמם ומיותר.

מה לומדים באנגלית מדוברת?

  • מבטא- לומדים לדבר במבטא אותנטי, אמיתי ומשכנע, תוך התחשבות במגבלות הדיבור של כל אחד לפי הרמה שלו.
  • הגייה- לומדים להגות מילים בצורה הנכונה, להשמיע ביטויים בהטעמה נכונה (המקבילה העברית לכך היא מלעיל ומלרע), על מנת להגיע להישגים טובים ברמת השיחה.
  • השמעת אותיות- הבנת ההבדלים והחוקים של אותיות המתפקדות כניקוד בלבד לבין אותיות רגילות.
  • פעלים ושמות עצם- אבחנה ויישום של פעלים מול שמות עצם בבניית משפט, שאלה, וכמובן גם בשיחה.
  • מספרים- ביטוי נכון של מספרים בשפה האנגלית, תוך הבנה קלילה של תורת המספר והחישוב.

כל המוסדות ללימוד אנגלית מציעים מגוון של קורסים בשפה האנגלית, ביניהם אנגלית מדוברת שיכולה להיכנס לתחום מסוימים כמו אנגלית עסקית, טכנית, לילדים, מקצועית, משפטית ועוד. הקורסים מתקיימים באופן קבוצתי או אישי, לבחירתכם.

לדבר אנגלית ב3 צעדים פשוטים

  • דבר ראשון, לפני שיחת תרגול באנגלית, אתם צריכים לבחור את הבן שיח המתאים. הפרטנר המושלם לשיחה בשפה האנגלית יהיה אדם שדובר את השפה בצורה מושלמת ויידע לתקן אתכם במקרה ששגיתם. כמובן שהסיטואציה המושלמת תהיה אם תוכלו לשוחח עם מורה מקצועי לאנגלית או מורה פרטי שייתן לכם הכוונה לדרך הנכונה בה יש להגות את המילים ולשים את הגופים במשפט.
  • בחרו נושא שמעניין אתכם לדבר עליו, ולא נושא משעמם או חסר עניין כמו מזג האויר למשל (אלא אם כן מזג האויר ממש מסעיר ומעניין אתכם). תוכלו לבחור לדבר על ההישגים האחרונים של נבחרת ישראל בכדורסל, על תכנית הטלויזיה האהובה עליכם, או על נושאים משותפים ששניכם חולקים. חשוב שהנושא שתבחרו יהיה נושא שמעניין אתכם ושאתם בוחרים לדבר עליו גם בשפת האם שלכם. חשוב שתתנהגו כרגיל ולא כהצגה, אל תנסו להמציא מבטא, אלא תנסו לשפר את האנגלית הקיימת שלכם. על ידי תרגול המבטא ישתחרר והמילים יזרמו בצורה יותר חלקה ככל שתמשיכו לתרגל ולדבר באנגלית.
  • על מנת לשפר את הביצועים שלכם תוכלו להקליט את עצמכם מול מיקרופון או כל סמארטפון עם אפליקציה מתאימה. לאחר ההקלטה תקשיבו לעצמכם ושימו לב: האם אני נשמע ברור? האם אוצר המילים שלי רחב? האם אני בולע מילים או מכניס מילים בעברית תוך כדי? על ידי הקלטה עצמית תוכלו לחוות דעה על עצמכם ולתת ביקורת עצמית. דאגו גם להגדיל את הלקסיקון שלכם משיחה לשיחה, לשפר את המבטא ולהימנע מלמחזר את אותם משפטים כל פעם. תוך זמן קצר כבר תוכלו להרגיש את השינוי, ותוך תרגול עקבי תוכלו לדבר אנגלית בצורה שוטפת בזמן קצר מאוד.

לייעוץ חינם באחד מהמוסדות המלמדים אנגלית מדוברת מלאו טופס ונציג/ה יחזרו אליכם עוד היום ויתנו מענה לכל השאלות המתבקשות!

מוסדות ללימודי אנגלית

High Qבבית הספר High Q מלמדים אנגלית בשיטה ייחודית המבטיחה מיצוי הפוטנציאל של כל תלמיד על ידי לימוד אינטנסיבי בשיטה חדשנית ומקיפה.
ברליץברליץ בבית הספר ברליץ ללימוד שפות מציעים קורס אנגלית מדוברת נבחר, ששיטת הלימוד בו פותחה באופן ייחודי על מנת להגיע לתוצאות מקסימליות בזמן קצר תוך תרגול עקבי.
וולסטריטוול סטריט בבית הספר וול סטריט מציעים מגוון רחב של קורסים ללימוד אנגלית וביניהם אנגלית מדוברת, צוות המורים מקצועי ואוירת הלימודים קבוצתית ופורייה.
דיאלוגדיאלוג בית הספר דיאלוג מציע לימוד אנגלית מדוברת בקורס קבוצתי עם מורים שחיים את השפה ומבטיחים הקניית ביטחון בדיבור בקצב מהיר.