email facebook

קורס אנגלית מדוברת

   
קורס אנגלית מדוברת מיועד לכל מי שיש לו אנגלית בסיסית ורוצה לשפר את הביצועים שלו בשפה בתחום הדיבור, פיתוח כישורי שפה, הרצאה ומצגות מול קהל, ועוד. לפני ההרשמה לקורס אנגלית מדוברת יש לדעת אנגלית בסיסית ברמת הכתיבה והקריאה.

קורס אנגלית מדוברת יכול להתאים לאנשי עסקים, למי שרוצה לעבור לחיות בחו"ל ולכל מי שרוצה לשפר את האנגלית המדוברת שלו.

בדרך כלל משך הקורס הוא כשלושה חודשים בממוצע, והוא מתקיים באוירה קבוצתית. היתרון בלמידה כיתתית הוא התרגול של הדיבור. כשלומדים בקבוצה גדולה יחסית (עד 15 אנשים בכיתה), התרגול הוא מתמיד ולומדים להאזין לסוגי מבטאים שונים, הגיות ושגיאות של אנשים שונים. סביר להניח שלאחר שתנהלו שיחה בכיתה בתרגול יום יומי, כישורי האנגלית המדוברת שלכם ישתפרו פלאים.

תחומי קורס אנגלית מדוברת

אנגלית מדוברת למתחילים

רמה זו בקורס מיועדת למי שרק פוסע את צעדיו הראשונים בהכרת השפה האנגלית, ורוצה לתרגל מאל"ף ועד ת"ו את האותיות, ההגייה, ההבנה של המילים ואת הבסיס של השפה כולה.

אנגלית מדוברת יום יומית

ברמה זו של הקורס לומדים את כל הביטויים בשפה האנגלית שיכולים ללוות כל אחד בחיי היום יום. לומדים לנהל שיחות בסיסיות מול אנשים כמו לקוחות פוטנציאליים (לפונים לאנגלית עסקית), נותני שירות בארצות זרות, והתנהלות כללית עם השפה באופן פרקטי ויעיל.

אנגלית מדוברת למתקדמים

האנגלית מדוברת למתקדמים ממוקדת יותר, מקצועית יותר, והרמה של הלמידה בקורס מתקדמת ונותנת מענה בעיקר לאנשי עסקים, אנשי היי טק, וכל מי שצריך ליצור כישורי שיחה ברמה גבוהה ומתקדמת ורוצה לעשות זאת באופן הטוב ביותר.

קורס אנגלית מדוברת כולל את כל תחומי האנגלית המדוברת, מההתחלה ועד הסוף, באופן מקיף המלמד את כל התחום הצורה הטובה ביותר.

קורס אנגלית מדוברת מתאים לכולם

קורס אנגלית מדוברת תורם רבות לתרגול של האנגלית אצל כל אחד. גם אם האנגלית הבסיסית כבר קיימת אצלכם, זה לא אומר בהכרח שכישורי הדיבור שלכם מרשימים במידה רבה. לכן חשוב ללמוד באופן מסודר עם מורה מקצועי את התחום, ותרגול מול אדם מוסמך שיכול לתקן את השגיאות שלכם בצורה מקצועית שתתרום לתהליך הלימוד שלכם.

לפני ההרשמה לקורס אנגלית מדוברת יש לעבור מבחנים קלילים או ריאיון בעל פה על מנת לקבוע מהו הקורס המתאים לכם ביותר ללמידה, אם אתם מעדיפים למידה קבוצתית או פרטית, קורס מזורז או מורחב, תוכלו לקבוע את כל אלו על ידי בחירת המוסד ללימודי אנגלית שהכי מתאים לכם. להמלצות על מוסדות בקרבת מגוריכם מלאו טופס וקבלו ייעוץ חינם על כל הקורסים לאנגלית מדוברת!

יתרונות קורס אנגלית מדוברת

בהרבה מקרים, ישראלים מתקשים לנהל שיחה רצופה באנגלית. קורס אנגלית מדוברת מקנה לבוגרים בו מספר יתרונות שפה בולטים:

אוצר מילים באנגלית

אנשים רבים לא יודעים כי אוצר מילים באנגלית הוא החלק העיקרי בלמידת השפה, המאפשר לכל אחד לנהל שיחה רהוטה. גם דוברי אנגלית מבלבלים לפעמים את אוצר המילים שלהם באנגלית ספרותית עם אנגלית מדוברת. לשם כך קורס אנגלית מדוברת עוזר ללומדים לרכוש אוצר מילים נכון, ויותר חשוב מכך – מעניק לכל סטודנט את ההבנה והשימוש בביטויים נכונים לתיאור מצבים שונים.

שליטה + ביטחון = אנגלית צחה

כאשר אתם שולטים באוצר המילים ומתרגלים מספיק פעמים שיחות באנגלית ללא חשש, הסיכוי שברגע האמת תצליחו – גבוה במיוחד. לשך כך בדיוק קיימים קורסי אנגלית מדוברת. שליטה טובה בשפה עם תיגבור וחיזוק הביטחון העצמי יאפשרו לכל סטודנט לנהל שיחה באנגלית ללא כל חשש

דקדוק באנגלית

המילה דקדוק מגיעה מהשורש "ד.י.ק" שמשמעותו דיוק או מדוייק. דקדוק נכון מהווה שיפור משמעותי למשוחחים באנגלית ומאפשר לסטודנט להביע את עמדתו בצורה הטובה ביותר. לצערנו, רבים מאלו המגדירים עצמם "דוברי אנגלית" אינם נוהגים בדקדוק באופן רהוט מספיק ולכן רמת השיח שלהם אינה גבוהה מאוד. במהלך הקורס לומדים את עקרונות הדקדוק של האנגלית המדוברת ומשפרים אותו משיחה לשיחה.

טיפים שימושיים ללימוד אנגלית מדוברת

  • גישה נכונה ללימודי אנגלית – אל תחמירו עם עצמכם אם שגיתם. לימוד אנגלית טוב מגיע עם שגיאות. במהלך הקורס אף אחד לא יגחך אם תעשו שגיאות – ההפך הוא הנכון.
  • האנגלית שלו יותר טובה – אל תשוו את רמת האנגלית שלכם לאחרים. עשו כמה שיותר טעויות בשיחה במהלך הקורס וכך לא תעשו טעות ברגע האמת.
  • לימדו אנגלית בדרכים מגוונות – בדרך כלל למידת אנגלית מתקשרת באופן מיידי לספרים, מחברות וכיתה. מחקרים הוכיחו כי דווקא למידה בעת נהיגה, ספורט, דיבור ומשחק הן שיטות למידה יעילות יותר.