email facebook

השלמת בגרות באנגלית

   
בגרות באנגלית היא אחד המבחנים החשובים אותם עברתם בתיכון, אין מוסד אקדמאי ראוי לשמו שלא דורש תוצאות גבוהות באנגלית.

כשמדובר בחלוקה לרמות רצוי שתעברו בגרות לפחות ב4 יחידות בדיוק מהסיבה שאתם רוצים שכל הדלתות ללימודים גבוהים יהיו פתוחות בפניכם. אנחנו מדברים על הפקולטות להנדסה, רפואה, חלק מבתי ספר לעיצוב, אין ספק שאתם חייבים לעשות השלמות בגרות כדי להגיע לרף סביר של 4 או 5 יחידות וציונים טובים כמובן. סביר להניח שאתם אחרי צבא ואחרי הטיול הגדול, אין ספק שהאנגלית שלכם הלכה והשביחה עם השנים, צברתם אוצר מילים, בשורה תחתונה זהו משהו שאתם יכולים להתמודד איתו, ולהצליח בו דרך תרגול ולמידה נכונה.

עכשיו אתם שואלים את עצמכם: מה עלינו לעשות אם אנחנו רוצים להשלים או לשפר את ציון הבגרות שלנו באנגלית? האמת היא שישנו מגוון גדול של פתרונות שיכול להתאים לכם. קודם כול אתם צריכים לשאול את עצמכם מה הפער או המרחק שלכם מתוצאה יותר טובה, אם חזרתם נניח מארצות הברית אחרי שמכרתם לאמריקאים מוצרי ים המלח ועשיתם עוד כמה עבודות, סביר להניח שהאנגלית שלכם לפחות בכל הקשור לאוצר מילים ובטחון בדיבור, ברמה הרבה יותר גבוהה.

אנחנו מציעים לכם קודם כול לקחת מבחן בגרות באנגלית ולנסות לפתור אותו לבד, ולאחר מכן להשוות את הפתרונות הנכונים מול אלו שלכם. אין בעיה למצוא מגוון עצום של מבחנים באינטרנט, אך אם אחת השאלות היא לכתוב מאמר באורך 400 מילה, אין תשובה נכונה והניקוד מתחלק לפי ראות עיניהם של בודקי המבחנים.

אופציה נוספת היא לגשת לאחד מבתי הספר בהם לומדים אנגלית ופשוט לקחת שיעור ניסיון, לדבר עם תלמידים שלמדו שם, לבדוק המלצות באינטרנט על המקום, ולהבין איזו מסגרת לימודית הכי מתאימה לך ולקצב הלימוד שלך.

בתי ספר ללימוד אנגלית

כשמדובר על הזירה של לימודי אנגלית בבתי ספר פרטיים, אתם מדברים על זירה רוחשת שיש בה הרבה מאוד גופים פעילים. ננסה לעשות לכם סדר בראש, קודם כול יש את המכינות הקדם אקדמאית בהם תלמדו אנגלית בנוסף לעוד מקצועות על מנת להשלים את כל תעודת הבגרות בשביל להתקבל לאותו מוסד אקדמי, הסוג השני של מקומות בהם תוכלו ללמוד אנגלית אלו הן בתי הספר שגם מלמדים פסיכומטרי, אלו בדרך כלל מכונים להשלמת בגרויות ופסיכומטרי ביחד.

המסגרת האחרונה אלו הם בתי הספר לאנגלית, המתמחים בלימוד אנגלית לכל הרמות וכל הגילאים, בהם יש מסגרות לימודיות שונות שנותנות מענה למגוון של צרכים, אחד מהם אלו לימודי אנגלית לבגרות.

איך בוחרים בית ספר ללימוד אנגלית?

איך בוחרים בית ספר שבו תשלימו את הבגרות שלכם? כשמדברים על בגרות,מדברים על מורים מצוינים ואתם צריכים לחפש אחד כזה, הכי טוב זה לקבל המלצות מחברים שעשו את זה כבר, חוץ מזה אתם יכולים להיכנס לאינטרנט לפורומים על לימודים ולקבל שם עצה טובה. קחו בחשבון שבפורומים האלו פועלים גם אנשי שיווק סמויים של בתי הספר השונים, ולכן כדאי מאוד שתצליבו מידע בין אתרים שונים.

נקודה שנייה היא העלויות של הקורס, אתם רוצים אחד כזה שתוכלו לעמוד בו. בדרך כלל קורסים של השלמת בגרויות כוללים הנחות שונות כמו "הנחת צעיר" או "הנחת חייל", אם יועץ הלימודים לא פצה פה על הנחה כלשהי, אל תתביישו לשאול. בדרך כלל בתי הספר מתחשבים ביכולות הכלכליות ורוצים לתת מענה לכל מי שרוצה ללמוד ולהתפתח. נקודה נוספת היא הנגישות, אתם צריכים לשאול את עצמכם אם מתאים לכם לנסוע שעתיים נגיד לכל כיוון, חשוב שתמצאו קורס שקרוב אליכם הביתה. חוץ מזה הכי חשוב שיהיה לכם בהצלחה!

להמלצות על המוסדות הטובים יותר ללימוד אנגלית לבגרות בכל הרמות מלאו טופס ונציג/ה תתקשר אליכם בהקדם האפשרי!