email facebook

לימוד גרמנית

   
כשמדברים בישראל על גרמניה והגרמנית, הנושא טעון ובצדק. מאידך חייבים לציין שהגרמנית היא השפה הנפוצה ביותר באיחוד האירופאי המשותף ודוברים אותה בכמה מדינות מלבד גרמניה עצמה.

מלבד זאת הגרמנית משקפת תרבות מאוד רחבה ועם מאות שנים בהם נצברו נכסים טקסטואליים שונים. החל מכתבים של פילוסופים כגון גתה ועד למוסיקה ושירה. כדי ליהנות מכתבים האלו חייבים לדעת גרמנית באיכות גבוהה. גם בחיי היום יום יש לגרמנית משמעות רבה, בעיקר בכל מה שקשור לעסקים. עדיין ישנם הרבה מאוד מותגים מובילים שארץ מוצאם היא גרמניה, או אחת המדינות האחרות שדוברות גרמנית.

מהו קהל היעד של לימודי גרמנית?

כשמדובר על האנשים שנזקקים לשימוש בשפה הגרמנית, אפשר לחלק אותם לשלושה קהלי מטרה שונים. הראשונים אלו הם סטודנטים שמתכוונים לנסוע וללמוד בגרמניה שבה חלק מלימודי ההשכלה הגבוהה הם בחינם או בספסוד גבוה שמאפשר מחייה ברמה גבוהה. צעירים ישראלים שלהם אזרחות גרמנית יכולים ליהנות מלימודים אלו, כאשר הנדבך הראשון שלפני התחלת הלימודים היא כמובן השפה והצורך המהותי לשלוט בה.
קהל מטרה שני אלו הם אנשים שעושים עסקים או עובדים עם קולגות גרמנים. בכל זאת מדובר על מדינה מאוד משמעותית כשמדובר על סחר חוץ של יבוא ויצוא. שליטה בשפה נותנת המון כוח מעבר לעצם הבנת הדיאלוגים, כוח שיכול להיות מתורגם לבניית מערכת יחסים הרבה יותר אינטימית עם הלקוחות או ספקים ושותפים.
קהל מטרה שלישי עבור הגרמנית אילו הם אנשים שהם שוחרי תרבות ורוצים להעמיק בזו הגרמנית עם כל מה שיש בה. קהל זה מעוניין להשלים את הידע בשפה ממניעים אישיים, תרבותיים או סתם בשביל הכיף וההנאה שבלמידה.

מה לומדים בלימודי גרמנית?

כשמדובר על לימודים של שפה ובעצם כל שפה, ישנם מספר רכיבים שבהם מין הסתם תמיד תתקלו גם כשמדובר על גרמנית. קודם כול האותיות מהם מורכת השפה, כל השפות האירופאיות מורכבות מהאלף בית הלטיני עם שינויים קטנים בין השפות, מה שכן שונה זוהי ההגייה של האותיות. מעבר לכך יש את העניין של הדקדוק הבסיסי וכמובן המילים. החיבור שבין שלושתם יוצר דיאלוג שעם הזמן הולך ומשתפר, הולך ומעמיק.
על מנת ללמוד ולדעת לבטא את השפה בצורה נכונה, כולל עיצורים מסוימים במילים והגייה מושלמת של מילים ואותיות, וכמובן גם הרחבת אוצר המילים, תיאלצו להירשם לקורס גרמנית. מלבד זאת, אחד המפתחות העיקריים לרכישת השפה קשור באוצר המילים אותו תרצו להרחיב במהלך הזמן במסגרת הלימודים וגם בין השיעורים באופן עצמאי.

בתי ספר ללימוד גרמנית

כשמדובר על לימודי גרמנית, ישנו הצורך שלמצוא מקום איכותי ללמוד את השפה. בישראל פועלים כמה מקומות כאלו מדובר על בתי ספר בינלאומיים ללימודי שפות, מכון ללימוד גרמנית והתרבות הגרמנית שהוא חלק מהשגרירות, גרמנית ניתן גם ללמוד במסגרת כמה מהאוניברסיטאות במסגרת של לימודי גרמניה, וכמובן שניתן למצוא גם חוגים פרטיים ללימודי גרמנית.
במידה ואתם זקוקים רק לגרמנית שהיא מאוד בסיסית ברמה של ניהול דיאלוגים עם נהגי מוניות ואולי קצת יותר, ייתכן ותוכלו להיעזר בשיחונים ואפליקציות לתרגום אותם ניתן למצוא במרחבי האינטרנט. רק חשוב שתזכרו שלימוד עצמי הוא משהו מאוד בסיסי ותו לא. תזכרו גם שהלימוד העצמי לא בהכרח יהיה נכון, ותתכוננו למסכת שגיאות מול מקומיים כתיירים ולחוסר הבנה כללי.

ייעוץ חינם ללימוד גרמנית

על מנת לקבל המלצות ודגשים על בתי הספר הטובים ביותר ללימוד גרמנית באיזורכם, ברמה שלכם ולגילאים שלכם תוכלו למלא טופס עם פרטים אישיים נכונים ורהוטים, ואחד הנציגים שלנו ייצור אתכם קשר וייתן לכם ייעוץ טלפוני חינם לגבי קורס או לימודי גרמנית.
חשוב להדגיש כי הייעוץ ניתן ללא עלות וללא התחייבות, כל מה שנדרש מכם הוא רק לכתוב את הפרטים בטופס המובא מטה, ואנחנו נעשה את השאר!