email facebook

לימודי גרמנית

   
לימודי גרמנית כחלק מהרצון להעמיק את הידע בתרבות הגרמנית מקובלים ביותר ונפוצים ברחבי העולם וגם בישראל. יש אנשים שהתחביב שלהם הוא אופניים. אחרים אוהבים לצלול, יש כאלו שלימודי שפות ותרבויות אחרות עושה להם את זה, כשמדובר על גרמנית והתרבות העשירה שמאחריה, השמיים הם הגבול.

אולי יהיה יותר נכון לומר שהעומקים אליהם ניתן לצלול בכל הקשור ללימודי הגרמנית כשפה והן כתרבות עשירה ומורכבת. אם אתם מאלו שמדלגים בין תרבויות ושפות, אם ברזומה שלכם בסעיף של השפות רשומות יותר מחמש שפות אולי הגיע הזמן שתלמדו גרמנית. גרמנית נכללת בין השפות המדוברות ביותר בעולם כמו אנגלית, צרפתית, ספרדית, סינית, יפנית, הולנדית, ועוד.

איפה כדאי ללמוד גרמנית בצורה מעניינת ויצירתית?

תרבות ושפה גרמנית הם משהו שלומדים בבתי ספר ללימודי שפות או מכוני תרבות. אם אתם כאלו שהעומק של השפה הוא כול כך משמעותי עבורם המקומות היחידים בהם תוכלו ללמוד את השפה אלו הם בתי ספר ללימוד שפות, מקומות סופר איכותיים בהם תוכלו לרכוש את השפה על היבטיה השונים.
מהשלב הראשוני שבו תלמדו את האותיות ועד לשלב הכי מתקדם של ניתוח טקסטים מורכבים וכמובן ניהול שיחה ברמה הגבוהה ביותר. מלבד זאת תוכלו ללמוד את השפה גם למטרות יותר ממוקדות כדוגמת לימודים של גרמנית עסקית או אם תחליטו ללמוד במוסדות להשכלה גבוהה ותדרשו להוכיח הכרות ברמה סבירה של הגרמנית.
כשמדובר על לימודי השפה ישנן חלופות נוספות מלבד בתי הספר ללימודי שפות, מדובר על חוגים לגרמנית או אפילו לימודים דרך האינטרנט, יחד אם זאת עליכם לדעת שאם המטרה שלכם להעמיק, כדי שתעשו זאת רק בבתי ספר איכותיים ללימודי השפה, כאלו שעומדת מאחרי המורים שלהם מערכת תומכת שלמה.

ממבחר הקורסים הקיימים, למה כדאי להירשם?

לימודי גרמנית המשמעות שלהם היא גם התאמה מקסימלית בין התלמיד לקורס גרמנית אותו הוא מתכוון לקחת, ולכן לפני הכל חשוב מאוד שתבינו בדיוק את הצרכים שלכם. האם יש לכם רקע ראשוני בגרמנית או שאתם מגיעים ללא כול ידע? אתם גם צריכים להחליט עם עצמכם באיזו אינטנסיביות תזדקקו ללימודי השפה. האם מדובר על שיעור שבועי של שעה או שאתם צריכים יותר? אם יש לכם רקע אולי תזדקקו לקורס בינוני או ישר קורס מתקדם?
מוצע לכם לגשת ליותר מבית ספר אחד לקבל ייעוץ ואולי אף להיכנס לשיעורי ניסיון בהם תוכלו לחוש יותר טוב את המקומות השונים. מלבד זאת, אם החלטתם שיש לכם צורך רק במספר קטן של שיעורים, תוכלו לספק את השיעורים האלו דרך בתי ספר לשפות ולהנות מכל העולמות.
לקבלת ייעוץ טלפוני חינמי על הקורסים הקיימים ללימודי גרמנית תוכלו למלא טופס ונציג/ה שלנו יחזור אליך עם כל התשובות לכל השאלות האלו ועוד בהקדם האפשרי! חשוב לדעת שהשירות ניתן ללא עלות וללא התחייבות מצדכם.

לתרגל גרמנית לבד

אם אתם מתכוונים לצלול לתוך נבכי התרבות הגרמנית וודאי תרצו להשתמש בגרמנית מעבר לשעות הלימודים עצמן. חשוב מאו שתעשו זאת, מדובר בעצם על הצורה הכי טובה ללמוד את השפה, אין כמו עושר נרכש של מילים, בייחוד כאלו שהם חלק מטקסטים מורכבים ומעניינים. בחרו ספר ילדים בגרמנית או מגזין ברמת מתחילים, ותתחילו לקרוא. רשמו בצד את כל המילים שלא ידעתם את פירושן, ותרגלו אותן לאחר מכן עם מילון. זו דרך קצת "יבשה" לתרגל, אבל ההצלחה שלה מובטחת. לאחר הקריאה תוכלו לגשת למנחה או המורה שלכם בכיתה ולבדוק אם התוצאות שלכם והבנת הנקרא שלכם היו מלאות ומושלמות.
סביר להניח שההתחלה היה לא פשוטה ואפילו מאתגרת, אתם תשבו עם ספרים ומילון, חלק גדול מהמילים לא יהיו מובנות לכם, מאידך אם תצליחו לעבור את השלב הזה, מובטחת לכם הנאה גדולה מאוד כזאת שתלך איתכם הרבה שנים קדימה.