email facebook

ללמוד גרמנית

   
אם אתם מעוניינים ללמוד גרמנית אתם חייבים למצוא מסגרת איכותית ומתאימה, שתענה לכל הצרכים שלכם כדי שתוכלו להגיע למטרות ולהישגים גבוהים בזמן הקצר ביותר שניתן.

אם אתם חושבים ללמוד גרמנית וודאי יש לכם סיבות טובות לכך. או שאתם מתכוונים לנסוע וללמוד בגרמניה כמו עוד סטודנטים שמנצלים את לימודי החינם שניתנים לכאלו שיש להם אזרחות אירופאית (כמו הרבה מאוד ישראלים), או לחילופין אתם אנשי עסקים שעובדים מול קולגות גרמנים, או שבעצם את רוצים ללמוד גרמנית רק כדי ליהנות מהתרבות הגרמנית כפי שהיא באה לידי ביטוי בספרים וסרטים.

בכל מקרה לימודי גרמנית חשוב שתממשו באחד מבתי הספר האיכותיים ללימודי שפות בקורס גרמנית. יש שלוש מסגרות שונות בהם תוכלו ללמוד את השפה הגרמנית: בתי ספר ללימוד שפות, מכון ללימודי השפה והתרבות הגרמנית שמסונף לשגרירות האופציה האחרונה מבין האיכותיות יותר הם קורסים לגרמנית במסגרת של פקולטות לשפות בכמה מהאוניברסיטאות.

מבין שלושת החלופות שהוצגו בחרו את זאת שהכי מתאימה לכם מבחינת לוחות הזמנים, עלויות ומסגרת וסגנון הלימודים שמוצעים. מומלץ להשתתף בשיעורי ניסיון לפני שמקבלים החלטה סופית לגבי המסגרת. על מנת להחליט בצורה פשוטה איזו מן המסגרות הכי טובה לכם מבחינת רמת הלימוד, נגישות המורים וצוות ההוראה ועוד, מלאו את הטופס המובא בתחתית העמוד ותוכלו לקבל ייעוץ לימודים חינם ובלי כל התחייבות מצדכם! נציג/ה שלנו ייצרו אתכם קשר טלפוני בהקדם ותוכלו לברר איתם עלויות, מיקומים של בתי ספר, רמת לימוד שונה ועוד! כך תוכלו לבחור את מה שהכי מתאים לכם בלי לצאת מהבית.

איזה קורס מתאים לי?

כשמדובר על קורסים ללימודי גרמנית המגוון הוא מאוד גדול וכולל: קורס של גרמנית למתחילים, קורס ברמה בינונית וכמובן ברמה מתקדמת, קורס הכנה למבחני קבלה למוסדות להשכלה גבוהה, קורס שבו תתרגלו דיבור בגרמנית, קורס של גרמנית עסקית וקורס שמשלב את לימודי השפה יחד עם לימודי התרבות הגרמנית. על מנת להבין מה הכי מתאים לכם תוכלו להיכנס לכל אחת מבתי הספר ללימוד שפות ולבחון את הרמה שלכם מול מורה מקצועי שיוכל להעמיד אתכם על הסקלה בין מתחילים מתקדמים ומקצועיים.

תוכלו גם להיבחן באופן עצמאי על ידי הדפסה של מבחנים בגרמנית אונליין, או להעריך באופן אישי את הרמה שלכם. חשוב להבין שאם אין לכם בסיס של גרמנית בכלל, לא תוכלו לגשת היישר לקורס גרמנית למתקדמים, אלא תיאלצו ללכת בתלם ולעבור את קורס גרמנית למתחילים לפני כן.

אוצר מילים רחב הוא המפתח לגרמנית עשירה

כשמדובר על לימודים של שפה זרה באשר היא יש משמעות גדולה לתרגול והרחבה של אוצר המילים שלכם, גם אם תלמדו את הקורס הכי טוב שיש הוא לא יאפשר לכם לדבר בצורה שוטפת או לקרוא כמו שצריך אם לא תתרגלו את השפה וכמה שיותר.

כשמדובר על העשרת אוצר המילים שלכם יש כמה דרכים לעשות את זה, קודם כל לקרוא וכמה שיותר טקסטים. קל למצוא כאלו במרחבי האינטרנט. הנקודה השנייה היא כמה שיותר לתרגל את היכולת שלכם לנהל שיחות. חפשו או תזמו את ההזדמנויות לניהול שיחות בגרמנית, אפילו עם סטודנטים אחרים שלומדים איתכם.

האם ניתן ללמוד גרמנית לבד?

בימים בהם יש כל כך הרבה אופציות וירטואליות אתם וודאי שואלים את עצמכם האם אפשר ללמוד גרמנית באינטרנט, התשובה היא מין הסתם כן, אבל… מה המטרה? ללמוד בסיס? לימודים איכותיים מתוך מטרה להגיע ללימודים מתקדמים? תיאורטית אפשר ללמוד הכול ועד הסוף.

מאידך אתם צריכים לשאול את עצמכם האם אתם באמת מסוגלים ללמוד לבד ולאילו איכויות אתם מסוגלים להגיע כשמדובר על לימודים לבד. סביר להניח שרובכם מסוגלים אולי לקבל התחלה של גרמנית ע"י לימודים האינטרנט, אבל רק מעט מכם יוכלו להגיע לבד לרמה גבוהה של גרמנית, כזאת שתוכלו לקבל במוסדות בעולם האמיתי בהם ניתן ללמוד גרמנית.