email facebook

קורס גרמנית

   
קורס גרמנית איכותי בבית ספר ללימוד שפות יעניק לכם את הידע שדרוש לכל מטרה ולכל שימוש בשפה. הקורסים שונים ומגוונים, ומיועדים לגילאים שונים ולרמות שונות בהתאמה לכל תלמיד באופן אישי.

גרמנית בהנאה

אין ספק שכשמדובר בשפה הגרמנית, המקום הכי נכון עבורם ללמוד קורסים בגרמנית זה באחד מבתי הספר ללימוד שפות, המוסדות האלו הן המקצועיים ביותר כשמדובר על לימוד שפות, זה נכון בעיקר על רקע העובדה שלימודי שפות זהו תחום התמחותם.
כל המורים בבתי הספר מלמדים שפות, וכשמדובר על שפות, סביר להניח שמעבר ללימוד גרמנית, בבתי ספר ללימוד שפות לומדים הרבה מאוד שפות אחרות כאשר מה שקובע זו הרק הצרכים שמתעוררים, ברגע שבבית הספר מזהים צורך יש נותנים לו פתרון בדמות קורסים, אמצעי עזר וכמובן מורים מאוד איכותיים.

למי מיועד קורס גרמנית?

גרמנית היא אחת מהשפות הנפוצות והמדוברות בעולם. בקטגוריה זו נכללות שפות כמו ספרדית, צרפתית, אנגלית, ערבית ועוד. מי שבוחר ללמוד גרמנית או להירשם לקורס גרמנית לא עושה זאת בלי סיבה, ובדרך כלל יש סיבה מתורצת היטב לפני ההרשמה לקורס.
הסיבה יכולה להיות מיקור חוץ של העסק או החברה של גוף מסוים והצורך ללמוד גרמנית עסקית חל על העובדים, הסיבה יכולה להיות מעבר או ניוד של מקום מגורים למדינה או איזור בו השפה מדוברת, הרשמה ללימודים בחו"ל, עבודה בחוץ לארץ, עבודה בשדה התעופה בן גוריון או בחברת תעופה זרה, או אפילו כל אחד שחובב שפות ורוצה להרחיב את הידע שלו מוזמן להירשם לקורס ולעשות זאת.

הידעת? הגרמנית וההולנדית שפות מאוד דומות, ובדרך כלל דוברי הולנדית מבינים גרמנית.

מה לומדים בקורס גרמנית?

כשאומרים קורס בגרמנית למה בעצם מתכוונים? קודם כול מדובר ביחידת לימוד שיש לה מטרות מוגדרות ומסגרת של זמן להשיג מטרות אלו. מעבר לכך כשמדובר על קורס בגרמנית, סביר להניח שתשלבו בלימודים מספר דברים: קודם כל העשרה תמידית של אוצר מילים, חוץ מזה תעסקו לא מעט בלימודים של הדקדוק הגרמני. תלמדו גם זמנים, שמות תואר ועוד דגשים הקשורים בגרמנית.

כמו כן מין הסתם תדברו בגרמנית, ואף תתרגלו את המבטא והגיה נכונה של האותיות והמילים. מדובר אומנם באלף בית הלטיני, מאידך בכל שפה הוגים את האותיות בצורה שונה, וזוהי התשתית האמיתית של השפה ומפה הכול מתחיל, ולכן חשוב שהבסיס יהיה נכון ואיכותי. נחזור לרגע לפסקה הראשונה ונחדד, גרמנית לומדים בבתי ספר ללימוד שפות מכיוון שקורס משמעותו הרבה מאוד עבודת הכנה פדגוגית ואת זה תוכלו לקבל במוסדות בהם ישנה תשתית איכותית כדוגמת זאת הקיימת בבתי ספר לשפות.

קורסי גרמנית ברמות שונות

גרמנית למתחילים

קורס גרמנית למתחילים מיועד לכל מי שרוצה להכיר את השפה הגרמנית מאפס, הכוונה היא להתחיל ללמוד את השפה מהאל"ף בי"ת שלה, הגייה נכונה של כל האותיות, כתיבה וקריאה נכונה, ניהול שיחה ברמת מתחילים שתגרום לכל אחד לשלוט בשפה בקלות ובאופן מושלם. אם החלטתם ללמוד גרמנית למתחילים וזה לא הספיק לכם, תוכלו להירשם לקורס המשך כמו גרמנית למתקדמים או גרמנית מקצועית, ולהעשיר את הידע שרכשתם בקורס גרמנית למתחילים.

גרמנית לילדים

קורס גרמנית לילדים יכול להתאים לכל מי שרוצה שהילד שלו ילמד גרמנית כשפה שנייה או לכל מי שרוצה ללמד את הילד שלו את שפת האם המדוברת בבית. קורס גרמנית לילדים הוא שונה מאשר למבוגרים, וכולל המון שירים, משחקים, חברים וכיף. החומר בשיעורים מועבר על ידי מורים שהוכשרו במיוחד לעבוד מול ילדים, מה שאומר שהם מלאי סבלנות וחיבה, פתוחים לכל שאלה ומוכנים לעזור ולסייע גם אחרי שעות הקורס.

גרמנית לעסקים

קורס גרמנית לעסקים יכול לסייע לכל מי שעובד מול חברות גרמנית בתחומים שונים, סוגר חוזים או משאים ומתנים מול חברות שמתנהלות בגרמנית, או טס לפגישות בהן השפה המדוברת היא בדרך כלל גרמנית. הגרמנית העסקית מכוונת ללמד את מי שנרשם לקורס לביטויים שונים מעולם העסקים, מתרגלת דיבור ודיאלוג עם ביטחון בדיבור השפה, ומעניקה המון יתרונות לכל מי שצריך או רוצה לרכוש את השפה כשפה שנייה ברמה גבוהה.

חוברות ללימוד גרמנית

אחת הנקודות הכי חשובות כשמדובר על קורס איכותי בגרמנית קשורה בכלי העזר ללימוד השפה. מדובר על ספרים, חוברות לימוד ותרגול, סרטוני וידאו ואתרי אינטרנט בהם ניתן לתרגל את הגרמנית. מצד אחד מדובר על כלים שדורשים חשיבה רבה וכמובן השקעה כספית לא קטנה, כזאת שרק מוסדות מכובדים יעשו אותה.
זה בדיוק העניין עם בתי ספר ללימוד שפות, מדובר על מוסדות בינלאומיים בהם עובדים צוותי פיתוח הדרכה ולכן סביר להניח שתקבלו את כלי העזר הטובים ביותר לצורך לימוד השפה הגרמנית. חשוב להדגיש ולהבהיר שבכל מוסד חומרי הלימוד הם שונים ואישיים. כמו שבכל מוסד ללימוד שפות שיטת הלימוד שונה, כך גם שיטת התרגול שונה.

מה אני רוצה ללמוד?

איך תדעו לבחור את קורס הגרמנית שהכי נכון עבורכם? במידה ותהיה לכם האפשרות לבחור יותר מקורס גרמנית אחד שהולם את הדרישות שלכם, תזדקקו לקריטריונים שונים על פיהם תקבלו את ההחלטות הנכונות לגבי הבית הספר הספציפי שבו תלמדו גרמנית.
הדרך הנכונה לקבל החלטה היא קודם כול לגשת ולהיכנס לשעורי ניסיון, כך תוכלו להרגיש את האווירה, תראו בדיוק מה מציעים לכם, דברו עם התלמידים וקבלו פידבקים מיד ראשונה. אחרי תעשו את זה תתפנו להתייחס לדברים נוספים כגון מרחק מהבית שלכם, מחיר ותנאי תשלום, לאילו כלי עזר ללימוד השפה תזכו ואיך הקורס מבחינת השעות והימים.

ייעוץ חינם לקורס גרמנית

אם אתם מבולבלים, רוצים לשמוע קצת יותר או סתם מתעניינים בקורסים שונים ללימוד שפות או גרמנית בפרט, תוכלו למלא טופס ולקבל ייעוץ לימודים טלפוני חינם וללא התחייבות. מה זה אומר? שאנחנו נעשה בשבילכם את כל העבודה הקשה.
רק תחליטו באיזה תחום אתם רוצים לקבל ייעוץ, מלאו את הטופס המובא בתחתית העמוד עם פרטים כמו שם מלא ומספר טלפון, ואנחנו ניצור אתכם קשר בהקדם. נחזור ונדגיש, הייעוץ ניתן חינם ואין שום התחייבות מצדכם.