email facebook

קורס הולנדית

   
רוצה להתחיל ללמוד הולנדית? רוצה לדבר הולנדית שוטפת בפגישות עסקים או עם חברים הולנדים? הגעת למקום הנכון. פה תוכלו לקבל את כל המידע המקיף על קורס הולנדית.

אתם מחליטים שמה שחסר לכם בחיים זה רק לשלוט בהולנדית שוטפת, אתם באמסטרדם יושב בבר מקומי ומתחילים לפטפט בהולנדית. תענוג אמיתי (אולי ככה יהיה לכם יותר קל לתפוס בחורה הולנדית ממש שווה), תיגשו אליה ותנסו להרשים אותה עם הולנדית שוטפת אבל במבטא ממש כבד, כזה שמזמין את השאלה מאיפה אתה? כל עוד תצליחו לחבר בין המילים הכול ממש בסדר.

האם אפשר ללמוד הולנדית בישראל?

הרעיון הזה של לנסוע לאמסטרדם ולפטפט בהולנדית ממש מוצא חן בעינכם, אז איפה עושים את זה הכי טוב שאפשר?

מן הסתם במקום שבו לומדים שפות, בבתי ספר ללימודי שפות, המקום היחידי שבו הלובי הוא סוג של ערבוביה אחת גדולה של שפות: אנגלית, צרפתית, ספרדית, יפנית, אבל גם הולנדית.
ההולנדית היא שפה ממש משעשעת, מצד אחד המילים נשמעות לכם מאוד קרובות לאנגלית, מצד שני הצליל הזה של האות ח' כל כל כך רחוק מהמדינה הקרירה הזאת.

אם אתם רוצים לדעת מה עושים עם הח' ההולנדית, אין מקום אחר יותר טוב מבית הספר לשפות ללמוד בו. בכל מוסד ללימוד שפות זרות בישראל יש מורים משובחים ואביזרי הדרכה מתקדמים. בשורה תחתונה, ניתן למצוא מקצוענות לשמה במקום היחידי שבו מלמדים שום דבר אחר מלבד מגוון גדול של שפות מכל העולם.

האם אפשר ללמוד הולנדית באופן עצמאי?

אתם שואלים את עצמכם, האם אפשר ללמוד הולנדית ממש לבד, לוקחים ספר או מילון, תוכנה ומתחילים ללמוד לבד, המבטא לא משהו אבל ממילא ההולנדית קרובה לאנגלית.

האמת היא שאם תלמדו הולנדית לבד, מן הסתם תקלטו את השפה, השאלה היא רק מה תהיה האיכות. נראה אתכם יושבים בפגישה עסקית מול בוגר של קורס הולנדית בבית ספר ללימוד שפות. הוא בטח ידע הולנדית יותר מכם, אם אתם במהותכם אנשים תחרותיים לא תאהבו את התוצאה מין הסתם, מאידך אם כל מה שמעניין אתכם זה קצת לקשקש בהולנדית סביר להניח שמילון, ספר לימוד וקצת סבלנות מצידכם תספק עבורכם.

נניח שיש לכם חבר דובר הולנדית, האם הוא יוכל ללמד אתכם?

החלופה השלישית ללמוד הולנדית, היא בעזרתו של חבר, בת זוג או שכן שדובר הולנדית, עוד פעם ספר לימוד, אולי תוכנה, אתם יושבים ביחד בערבים ולומדים הולנדית, אם לחבר היקר שלכם יש הרבה סבלנות עבורכם וגם יכולת לא רעה בכל הקשור להוראה, יש בהחלט סיכוי לא רע שתלמדו הולנדית. אפילו המבטא שלכם ישמע סביר. אבל האם תזכרו את כל אוצר המילים שלמדתם לטווח ארוך? האם תוכלו להיות בטוחים שאתם מדברים הולנדית רהוטה נקייה משגיאות דקדוקיות?

כל העניין בלימודים לבד הוא ביכולת של המורה לבנות עבורכם תוכנית לימודים מסודרת. כזאת שיש בה התחלה, אמצע וסוף. את זה תוכלו לקבל רק בבית ספר ללימוד שפות, המקום היחידי שבו רק מלמדים שפות ובצורה מאוד איכותית, מסודרת, מובנת וידידותית. בכל בית ספר לשפות תוכלו למצוא גם חומרי עזר שיכולים לסייע לכם כמו תוכנות מולטימדיה שונות, ספרים, חוברות ודפי עבודה ברמות שונות.

כשלומדים עם מורה באופן מסודר בכיתה ניתן גם לקבל יחס אישי ומעודד, פיקוח על ההתקדמות האישית של כל אחד בכל שיעור, ותוך שבוע בלבד מתחילת הלימודים כבר תוכלו להתחיל לנהל שיחה בסיסית בהולנדית ברמה קלה.

מה הכי מתאים לי?

על מנת להבין מה הכי טוב בשבילך ולרמה שלך, תוכל/י למלא את הטופס בתחתית העמוד ולקבל ייעוץ לימודים חינם. בשיחה נוכל להבין מה הרצונות שלך, להגדיר מטרות ביחד ולהבין באיזה שביל צריך ללכת על מנת להגיע להישגים בצורה המהירה והיעילה ביותר.

תוכלו לקבל שיחת טלפון בה תקבלו מידע על כל בתי הספר ללימוד שפות או המורים ללימוד הולנדית שנמצאים בקרבת איזור המגורים שלכם, להשוות מחירים בין האופציות השונות (קורס, מורה פרטי או סדנאות), ולהבין מה הכי מתאים לכם.
ייעוץ הלימודים אצלנו ב"אנגלי" ניתן בחינם וללא כל התחייבות מאתכם, הגולשים. אנחנו מתחייבים לתת לכם מידע אמין ורלוונטי לגבי מוסדות ללימוד שפות ולעזור לכם להגיע ליעדים שלכם בצורה קלה וחלקה.

מוסדות ללימודי הולנדית

ברליץבבית הספר ללימוד שפות תוכלו למצוא קורסים המלמדים שפות אקזוטיות שונות וביניהן כמובן גם הולנדית. הלימוד נעשה בשיטות ייחודוית שמוכיחות את ההצלחה של מוסד זה בכל קורס. הקורס מתחלק לרמות שונות ולגילאים שונים, בהתאמה אישית לכל תלמיד.
דיאלוגבבית הספר לשפות מבית האוניברסיטה הפתוחה תוכלו למצוא קורס הולנדית המלמד את השפה מן הבסיס ועד לרמת מתקדמים (אם תבחרו בכך), תקבלו תעודה בסיום הקורס המוכיחה את הידע שלכם בשפה ותתרגלו הולנדית בצורה מעניינת שמחדירה את השפה לחיים שלכם ותורמת לתרגול יום יומי.