email facebook

קורס יפנית

   
קורס ביפנית משלב לימודי שפה ולימודי התרבות היפנית, הגייה נכונה של מילים וגם כתיבה וקריאה של השפה לכל מי שמעוניין בכך.

היפנית היא שפה שונה לחלוטין משפות אחרות אותם אתם מכירים כדוגמת האנגלית והצרפתית ונניח הספרדית, שהן שייכות לקבוצת השפות הלטיניות. במידה והחלטתם על לימוד היפנית במסגרת של קורס יפנית, אתם קודם כול חייבים לשכוח מכול מה שנדמה לכם שאתם יודעים על שפות.

ביפנית ישנו הקשר עמוק במיוחד כשמדובר על החיבור שבין תרבות לצורה שבה מדברים את השפה. מין חיבור ייחודי שהוא רק מתקיים ביפנית. לכן כשמדובר בקורס ללימוד היפנית תזכו גם להבין במקצת את התרבות היפנית כחלק אינהרנטי של קורס.

מה כולל קורס ביפנית?

כשמדובר על קורס ללימוד יפנית, הוא מתבסס על כמה מרכיבים, קודם כול תקבלו רקע כללי על השפה ועל המבנה המיוחד שלה. לדוגמה, יש שוני עצום בין האותיות ביפנית לאלף בית הלטיני אותו אתם וודאי מכירים היטב. כמו כן צורת ההגייה של השפה היא אחרת וצריך להכיר אותה.
מעבר לרקע על השפה, בקורס ללימודי יפנית תבנו בסיוע של המורה אוצר מילים שימושיות, תקבלו הדרכה איך להעשיר וללמוד לבד מילים נוספות, תתרגלו את השפה מבחינת היכולת לדבר אותה וכמובן תקבלו את היסודות הראשונים בכל הקשור בדקדוק. אם מדובר על הקורס השני שלכם שהוא יותר מתקדם תוכלו ללמוד לכתוב תוך שילוב שתי מערכות האותיות שקיימות כיום ובנוסף תמשיכו ללמוד את ההקשר התרבותי המיוחד שקיים בשפה היפנית.

איפה ללמוד יפנית?

במידה ותחליטו שאתם רוצים ללמוד יפנית, הדבר הראשון אותו תעשו מן הסתם יהיה להיכנס לאינטרנט ולהקליד בשורת החיפוש בגוגל קורס ביפנית. תקבלו מגוון של תוצאות ועכשיו אתם צריכים לבחור מבינם, או לכל הפחות להכין לעצמכם רשימה של כמה מקומות בהם תבקרו, הקריטריון הראשון הוא לבחור בית ספר ללימוד שפות שהוא מקצועי, מקום שזו התמחותו לימוד של שפות!
במקום לחפש ולחפור ברחבי גוגל על קורס יפנית שיכול להתאים לכם, נמצא באיזור המגורים שלכם וקריטריונים נוספים לחיפוש בית ספר לשפות, תוכלו למלא כאן מטה טופס ולקבל ייעוץ טלפוני חינם בלי כל התחייבות לגבי מוסדות המלמדים יפנית בסביבת המגורים שלכם. מלאו טופס עם שם מלא, מספר טלפון ואי מייל, ואחד הנציגים שלנו יתקשר אליכם בהקדם האפשרי עם כל הפרטים!
מעבר לכך שתמצאו מוסד שמלמד יפנית, אתם כמובן צריכים לראות שהשעות מתאימות לכם וגם הקצב. לגבי עניין המחיר, עדיף לכם לשלם יותר אבל לקבל מוצר איכותי מאוד, מדובר על שפה מאוד שונה ולא פשוטה ולכן חשוב שהמורים שלכם יהיו בהתאם, הדבר שהכי נכון שתעשו יהיה פשוט לגשת לפחות לשני מקומות ולהיכנס לשיעורי ניסיון.

מה לומדים בקורס יפנית?

לדבר יפנית

מה שעושים בעיקר בקורס הוא ללמוד לדבר יפנית. השפה היפנית היא שפה מועשרת וקשה ללמידה, צריך לפתח אוזן רגישה על מנת להבין את ההגייה והביטוי של מילים מסוימות. אם אתם טועים בביטוי מילה מסוימת או בהגייה שלה זה יכול להתפרש לכיוונים שונים לגמרי. היפנית שפה מאוד עדינה וחשוב לגשת לקורס עם המון סבלנות ואוזן חדה ומוכנה ללמידה.

לכתוב יפנית

כתיבה וקריאה ביפנית היא עסק לא קל, ומיועדת רק למי שצריך את הכלים האלו, או רוצה לחקור את התרבות היפנית לעומק ולהגיע לרמה של שפה שנייה ברמה גבוהה כשפת אם. ניתן למצוא קורסים המלמדים קריאה וכתיבה ביפנית, אך חשוב לבדוק שהמורה הוא אמין ומקצועי ובעל תעודת הוראה מתאימה.

חוברות וספרים ללימוד יפנית

כשמדובר על עזרים ללימוד השפה, חשוב מאוד שתבדקו מה אתם מקבלים: ספרים, חוברות לימוד, סרטים הדרכה וגישה לאתרים לתרגול עצמי, מכיוון שמדובר על שפה שאתגר גדול ללמוד אותה.
יש משמעות גדולה לאמצעי העזר בעזרתם תוכלו ללמוד את השפה. כשאתם ניגשים לבתי ספר ללימוד שפות נסו להבין יותר לעומק את שיטת הלימוד שלהם ואיך משתלבים בהם כל העזרים. מעבר לאתגר הגדול שבלימוד השפה, עזרי לימוד טובים מאפשרים לכם המשך תרגול עצמי גם בבית מעבר לשעות הלימוד עצמן.

ייעוץ ללימודי יפנית

תוכלו לקבל ייעוץ לקורסים שונים ביפנית או ללימודי יפנית או לשיעורי יפנית חינם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא רק למלא את הטופס פה בתחתית העמוד, ותקבלו בקרוב שיחת טלפון עם כל הפרטים ללימודי יפנית שיכולים להתאים לכם.
תקבלו המלצות על המוסדות הקרובים לביתכם המלמדים את השפה בצורה הטובה ביותר בהתאמה לצרכים שלכם, תוכלו להשוות מחירים בין הגופים השונים המלמדים יפנית, ועוד. חשוב להבהיר כי הייעוץ ניתן חינם וללא כל התחייבות מצדכם! אתם רק צריכים למלא את הטופס, ואנחנו נעשה את השאר.