email facebook

לימודי סינית

   
אם שמתם לב, כל המפעלים במדינות המערביות בעולם כבר עברו לייצר בסין, והתרבות הסינית משתלטת לאט לאט על העולם, בשאיפה שסין תהיה מעצמה כמו ארצות הברית, ותשריש את התרבות שלה בעולם.

האם אתם מוכנים לקראת הפלישה הסינית? תדעו לברך אותם בשפתם כשהם יגיעו לפה? האמת היא שהם עוד לא פולשים לישראל, מאידך רוחם שורה בכל מקום בעולם, בכל זאת מדובר על יותר ממיליארד מלוכסני עיניים.

בישראל אתם רואים אותם בכמה מסעדות וגם בהרבה מאוד בניינים שנבנים, חוץ מזה אתם יכולים לחוש אותם בכול בגד שאתם קונים, שעון שאתם עונדים, איפון שאתם מפעילים ובזמן הקרוב בעוד כמה מותגי מכוניות שיתחילו להסתובב על הכבישים. האומה הסינית מתקרבת בצעדי ענק לכיוון המערב, אולי הגיע הזמן שתדען לברך אותם בשפתם.

למה רצוי שתדעו סינית?

אז אם הם כל כך מתקרבים אליכם למה באמת שלא תדעו לברך אותם בשפתם? אתם יודעים להגיד שלום באנגלית ובטח בעוד כמה שפות, הגיע השעה שתדעו להגיד את זה בסינית.

איש עסקים אמריקאי ידוע שדואג מאוד לביתו הקטנה אמר לא מזמן באחד העיתונים ש"הוא דאג לה למורה פרטי לסינית מגיל שלוש", הוא בודאי יכול להרשות את זה לעצמו עם הר המיליארדים שהוא יושב עליו.
ואתם? כנראה שקורס או אפילו יותר מאחד כנראה יכולים להרשות לעצמכם גם בלי סיבה אמיתית. אם אתם אוהבי אתגרים, סקרנים וגם תאבי חיים כדאי ורצוי שתלכו ללמוד סינית.

קורס סינית (כמו כל קורס אחר לשפות) הוא שווה ערך לכל נפש במחירו, ניתן לשלם על חשבון הפיקדון לחיילים ולמשוחררי צה"ל או שירות לאומי, והרבה חברות מוכנות לספסד או להעניק קורסים כאלו ודומים לעובדים שלה, כיון והידע בשפה מפתח אותם גם בעבודה ותורם להתקדמות החברה כולה.

סינית לומדים רק בבתי ספר ללימודי סינית

אם הגעתם עד לפסקה הזאת, מן הסתם החלטתם שכדאי לכם ללמוד סינית, השאלה היא רק איך עושים את זה במדינת ישראל.

תופסים פועל סיני אחרי שעות העבודה ומתיידדים איתו? לא בטוח שיעבוד. תולים שלט בשכונה למורה פרטי לסינית? גם זה כנראה לא הפתרון, אתם גם לא תמצאו עמוד חשמל עם שלט של מורה לסינית, בכל זאת אתם לא בצ'יינה טאון בניו יורק.

אבל יש את האנשים האלו שעשו את עבודת החיפוש בשבילכם – אלו המנהלים של בתי הספר ללימודי שפות. המקומות היחידים בהם תרגישו כמעט כמו בשדה התעופה של מדינה זרה, מין בליל גדול של שפות זרות, ככה זה שמלמדים כמעט כל שפה אפשרית ומרכזים הכל במקום אחד.
בבתי הספר השונים ללימוד שפות יש מורים ייחודיים שהוכשרו במיוחד ללמד בשיטות מעניינות ומרתקות את השפה בה הם מומחים. אתם גם תמיד יודעים שיש לכם למי לפנות, כיון והמורים מאוד נגישים ושירותיים, וצוות ההוראה יעשה הכל על מנת לוודא את ההצלחה שלך בקורס.

להמלצות על בתי הספר והמורים הטובים ביותר בארץ ללימודי סינית מלאו טופס וקבלו ייעוץ לימודים חינם ובלי התחייבות!

מה תלמדו בלימודי סינית?

סינית היא אומנם שפה רחוקה, כתובה אחרת לגמרי, נשמעת מעולם אחר, יחד עם כל זאת היא בסופו של יום עוד שפה מדוברת מאוד. קודם כל אתם תלמדו סינית מנדרינית שמבין 14 הוריאציות על סינית היא הנפוצה ביותר.

במסגרת לימודי הסינית ובהתאם לקורס אליו נרשמתם תוכלו ליהנות מהכרה של שפת הסימנים הסינית, בשונה ממבנה המילים אותו אתם מכירים בסין כל ערמה של קווים היא בעצם מילה שלמה עם משמעות ספציפית, הרבה פעמים מילה עם הברה אחת או מקסימום שתיים.

כמו כן תלמדו לחבר בין הסימנים האלו לכדי משפט. תחשבו על "דנה קמה דנה נמה", אבל בסינית. זה בהחלט הולך להיות מעניין ומאתגר לכל מי שבחר ללכת על לימודי סינית ברמה גבוהה.