email facebook

קורס סינית

   
רוצה להצטרף לגל החדש ולדבר את השפה הנפוצה ביותר בעולם? יותר ממילארד סינים לא טועים, בואו לקרוא על לימודי סינית בישראל.

סינית היא שפה מאתגרת

"רק" יותר ממיליארד אנשים דוברים את השפה המאתגרת הזאת, מדובר בעצם על 14 שפות שונות. תחשבו על אנגלית, צרפתית, גרמנית, כולן נכתבות באותיות לטיניות אבל הן שונות לחלוטין כך גם 14 הניבים הסינים.
כך לדוגמא התושבים בהונג קונג דוברים ניב שונה לחלוטין מאלו שדוברים התושבים של בייג'ינג. יחד עם זאת ישנו ניב אחד שתופס מקום יותר מכולם, מדובר על הסינית המנדרינית. בדרך כלל הסינים דוברים אותו בנוסף לעוד שפה אחת. בתור שפה, הסינית מבוססת על סימנים שהם מילים בני הברה אחת או שתיים.

יותר ויותר ישראלים לומדים סינית

ניתן למצוא כיום יותר ויותר ישראלים שלומדים סינית, האמת היא שזה מאוד הגיוני, בכל זאת מדובר על השוק הגדול ביותר בעולם, כזה שגדל וגדל והופך להיות עוצמתי מאוד. אם אתם רוצים לעשות עסקים בסין, אין ספק כי היכולת שלכם להבין את התרבות המקומית וגם את השפה יקלו עליכם מאוד.

בשונה משפות אחרות הבנת ההקשר התרבותי יש לו חשיבות גדולה ביותר. ולכן כאשר אתם ניגשים ללמוד את השפה כדאי מאוד שתעשו קורס על התרבות הסינית. אם אתם מתכוונים לעשות עסקים בסין כדאי גם שתעשו קורס על התרבות העסקית הסינית, כך שגם אם בסוף לא תעשו עסקים עם סינים הרווחתם קורס מאוד מעניין.

סינית ברמות שונות

כמו כל קורס לשפות, גם הסינית מתחלקת לרמות שונות. תוכלו לבחור מה הכי מתאים לכם על ידי סקירה קצרצרה של כל רמה:

סינית למתחילים

ברמת מתחילים בדרך כלל שמים דגש על דיבור והגייה של מילים. בתחילה יוצרים אוצר מילים בסיסי ומתעמקים בהרחבה שלו עד רמת שיחה שוטפת מול אדם דובר סינית ברמת שפת אם.

חשוב להבין שלימוד נכון של סינית משמעותו המון תרגול מול אנשים נוספים, איתם תוכלו לדבר ולפתח דיאלוגים בנושאים שונים, וכך לתרגל ולהרחיב את הידע שלכם בסינית.

סינית לילדים

קורס סינית לילדים או לבני נוער יכול לסייע רבות לכל מי שמתכנן מעבר עם המשפחה, או לכל נער או נערה שמתעניינים מקרוב בתרבות הסינית.

בקורס ניתן לעבור הכרה של התרבות הסינית בכלל, לחוות מנהגים, מאכלים, שירים ואת השפה כתרבות שלמה. לומדים כמובן גם לדבר סינית בצורה רהוטה ולהבין את צורת ההגייה הייחודית של השפה השונה והמרתקת הזו.

סינית למתקדמים

קורס זה מיועד לכל מי שכבר יש לו סינית בסיסית כמובן, ומעוניין להתמקצע בלימוד השפה. הקורס מתאים לכל איש עסקים שעובד בסין או מול סינים, ולמי שרוצה לעבור לגור בסין לתקופה ממושכת לשם עבודה או לימודים.

בקורס לומדים להתמודד עם השפה בצורה יומיומית ואינטנסיבית, לומדים לחשוב בסינית על מנת לדבר ולפעול בשפה בצורה יותר מהירה, ולתרגל אותה ללא הפסקה כדי להגיע לתוצאות המקסימליות של כל אחד ואחד מהתלמידים.

אפשר ללמוד סינית בישראל?

אתם וודאי שואלים את עצמכם האם אפשר ללמוד סינית בישראל? התשובה היא חד משמעית כן!
מכיוון שיש ביקוש הולך וגדל ללימודי השפה, בתי הספר ללימודי שפות התארגנו מהר מאוד והחלו להכשיר מורים לשפה הסינית. בשונה משפות אחרות נפוצות כגון צרפתית או ספרדית, מדובר על משימה יותר מורכבת.

למרות זאת אפשר להגיד בקול רם וברור כי בבתי ספר ללימוד שפות תוכלו ללמוד סינית עם מיטב המורים. תוך כדי שימוש במיטב העזרים, אלו שיהפכו את הלימודים של הסינית המנדרינית לחוויה בפני עצמה. בדומה לשפות אחרות גם סינית לומדים בשלבים, מסינית למתחילים ועד לסינית למתקדמים. את השפה המאתגרת הזאת תוכלו ללמוד במסגרת של כיתות לימוד קטנות ומאוד נוחות.

מה לומדים במסגרת לימודי השפה?

כאשר אתם ניגשים ללמוד שפה זרה אתם מדמיינים לעצמכם מה אתם הולכים ללמוד, השאלה היא אם זה ככה גם כשתיגשו ללמוד סינית? בכלל איזו סינית תלמדו? האם היא תהיה שימושית או שרק תיאורטית?

זה נכון כי הסינית היא שפה שונה לחלוטין מכל שפה אחרת אותה אתם מכירים, מצד שני זו בכל זאת שפה מדוברת כזאת שמשתמשים בה ביום יום. את זה אתם תלמדו. מדובר על סינית מנדרינית מדוברת שאיתה תוכלו להשתמש די מייד אחרי שתתחילו את הקורס.
במהלך הזמן הדיאלוגים ילכו וישתכללו ואתם תרגישו יותר ויותר בטוחים בסינית שלכם כולל היכולת של קריאת הסימנים הסיניים.

ייעוץ חינם לקורס סינית

אם לא קיבלתם את כל המידע שאתם רוצים על הקורסים הקיימים ללימודי סינית, ואתם רוצים להבין קצת יותר מה הם כוללים ואיזו השקעה כרוכה מצדכם, על המיקום של בתי הספר המלמדים סינית בקרבת הבית שלכם, אם אתם רוצים המלצות על המורים הטובים ביותר בתחום, לברר עלויות ולהשוות מחירים, אנחנו כאן.

מלאו את הטופס בתחתית העמוד בפרטים מלאים ונכונים שלכם, ואנחנו נעשה בשבילכם את כל העבודה הקשה. נברר מה הכי קרוב אליכם, מה הכי מתאים לכם ונתקשר אליכם עם כל האינפורמציה הרלוונטית אליכם.
בשיחה תוכלו גם לקבל מידע נוסף על לימודי סינית במסגרות שונות ובשיטות שונות, ואפילו להיכנס לשיעור ניסיון באחד מהמוסדות הקיימים בתחום- כל זאת בחינם וללא כל התחייבות מצדכם לאף גוף שהוא. אז קדימה מלאו טופס, זה מהיר, קל וחינם!

מוסדות ללימודי סינית

ברליץבבית הספר הבינלאומי ללימודי שפות קיימים קורסים שונים ללימוד סינית בשיטות ייחודיות לברליץ עצמה. המיקוד בלימוד הוא על דיבור שוטף בסינית והתמודדות עם השפה.
דיאלוגבבית הספר מבית האוניברסיטה הפתוחה יש קורס סינית ברמות שונות, נדרשת בקורס נוכחות של 80% ולאחריו מקבלים תעודת סיום מטעם בית הספר.