email facebook

סינית לילדים

   
מכירים את הסיפור על הבת של איש העסקים האמריקאי? בואו לקרוא על לימודי סינית לילדים בקלי קלות.

יש איש עסקים אמריקאי מאוד ידוע שמו ג'ים רוג'רס, הוא איל הון שעשה את כספו בשוק ההון. לטענתו של האדון הנכבד הזה חייבים (אבל ממש) חייבים להשקיע בשוק ההון של בייג'ינג, והוא מסוגל לתת הרצאות של שעות על התזה הזו שלו.

אחד הדברים שהוא מביא בתור דוגמא לתפיסת העולם שלו זוהי ביתו הקטנה שלה הוא הצמיד מורה פרטי לסינית רק כדי שתדע היטב את השפה מגיל מאוד צעיר ברמה של שפת אם. איזה מין אבא נחמד ומשקיע הוא, מערב את הבת הקטנה שלו בשיקולים כלכליים מגיל מאוד צעיר.

האב הפיץ את התזה שלו ומתגאה בכישורי ילדתו הקטנה, וכמו שכולנו יודעים הסינית הולכת ונעשית נפוצה יותר ויותר בעולם העסקי הגלובלי, והידע שלה יכול לתרום לכל אחד, כמובן שכל אחד בכל גיל יכול להירשם לקורס סינית ולהתחיל ללמוד בכל שלב בחיים.

חשוב שתבינו שהילדים פשוט סופגים ידע ואוהבים ללמוד. הם במיוחד יאהבו את הסינית כיון שהיא שונה ומיוחדת, מכילה בתוכה תרבות שלמה ואומה ענקית שהולכת ומשתלטת על כל תחומי הפיתוח בטכנולוגיה, ועל מנת להיות חלק מעולם ההיי טק בעתיד הלא רחוק- כולנו ניאלץ לדעת סינית ברמה קלה או מקצועית.

מתי תזדקקו לסינית עבור הילדים שלכם?

גם אתם רוצים להיות כמו ג'ים רוג'רס? לפחות מבחינת חשבון הבנק שלו בטוח שכן אבל חוץ מזה, אם יש מקומות שמלמדים בהם ילדים קטנים סינית, כנראה שיש גם הורים שמוכנים לשלם על כך.

מכיוון שג'ים רוג'רס אתם לא ובכל זאת יש לכם סיבות לדאוג שהילדים שלכם ילמדו סינית. הראשונה היא שאתם עומדים לנסוע לשליחות לסין. פעם זה היה נדיר, היום זה הופך להיות יותר ויותר מקובל.

ומכיוון שכך הדבר, רצוי שהילדים שלכם יגיעו לבייג'ינג עם סינית בסיסית לפחות. למרות שבסבירות גדולה הם ילמדו בבית ספר לילדי זרים. הסיבה השנייה שבגללה אתם רוצים שהם ילמדו סינית היא כי אתם מחוברים לתרבות וגם אתם דוברים סינית ברמה כזאת או אחרת.

איפה יוכלו הילדים שלכם ללמוד סינית?

ואחרי שהגעתם למסקנה שהילדים שלכם זקוקים ומהר למנה טובה של סינית, אתם רק צריכים לחשוב איפה הם יעשו את זה. בירור מהיר באינטרנט יגלה לכם כי סינית לומדים בבתי ספר לשפות, אלו המקומות היחידים בהם מלמדים סינית ועוד המון שפות ובמגוון גדול של מסלולים, רמות ולמטרות שונות.

בתי הספר לשפות יודעים מה לעשות הם מקצוענים נטו, יש להם את התשתית הנדרשת להוציא את הילדים שלכם עם סינית כזאת שממש תביך אתכם ותגרום לכם לקנא בהם.

באיזה אמצעים משתמשים כדי ללמד את הילדים שלכם סינית?

אז אילו קסמים יפעילו המורים לסינית של בתי הספר לשפות על הילדים שלכם כדי שיהיו מומחים לסינית כבר בגילם הצעיר?

האמת היא שילדים צעירים פשוט קולטים היטב שפות הרבה יותר טוב מכם המבוגרים, זה לא משנה אם זו סינית או צרפתית. אבל חוץ מזה כשמלמדים ילדים שפות או בעצם כל נושא אחר חייבים להעביר את זה דרך הפילטר של חוויה משחקית.

כשעושים את זה נכון הילדים הופכים להיות ממש שבויים שלכם וזה בא לידי ביטוי בקשב שלהם, בקליטה של החומרים וכמובן בתוצאה הסופית שהילד הקטן שלכם בא הביתה ומתחיל ללמד אתכם מילים בסיסיות בסינית מדוברת!

לפרטים נוספים על לימודי סינית לילדים והמלצות על מוסדות המלמדים סינית בצורה מקצועית המיועדת לגילאי גן ומעלה, מלאו טופס וקבלו מידע מקיף על כל המורים באיזור המגורים שלכם.

מילוי הטופס ושיחת הייעוץ הטלפונית ניתנים בחינם לגולשי האתר, ובלי שום מחויבות מצדכם!