email facebook

אוצר מילים בספרדית

   
אוצר מילים בספרדית הדרך היחידה ליהנות מהשפה. על ידי פיתוח אוצר מילים רחב תוכלו לנהל שיחה שוטפת בספרדית, לשיר בספרדית ולהבין ספרדית בדיאלוג עם דוברי ספרדית אחרים.

אם החלטתם ללמוד ספרדית יכול להיות כמה סיבות טובות שבגללן החלטתם ללמוד אותה, בכל מקרה אתם חייבים לרכוש אוצר מילים כמה שיותר עשיר.

אין ספק שזהו המפתח העיקרי שיאפשר לכם ליהנות מהשפה הכול כך עשירה הזאת, כשאוצר המילים רחב יש לכם חופש מאוד נרחב לצרכים של ביטוי אישי, יכולה להיות מאוד מתסכלת הסיטואציה שבה התקשורת שלכם מוגבלת אך ורק כי אתם לא שולטים בשפה, כשמדובר על טקסט באשר הוא, סביר להניח שיהיה במרחק נגיעה אמצעי תרגום כלשהוא, אבל כאשר אתם במפגש של פנים אל פנים וזקוקים לשפה במקרה הטוב זה יכול להיות מביך, במקרה הפחות טוב זה יפריע לכם לדוגמא בניהול של שיחה עסקית חשובה.

לימוד עצמי ספרדית

רכישה של אוצר מילים בספרדית בלימוד עצמי זו הדרך הראשונה, הכי פשוטה וכנראה גם הכי זולה ללמוד ספרדית, היא לבד. קונים שיחון בספרדית, נכנסים לאינטרנט ומוצאים תוכנות חלקן חינמיות, צופים בסרטוני וידאו בספרדית, כול עוד זה בחינם או במחיר נמוך זה יכול לבוא בחשבון, יחד עם זאת חשוב שתגדירו לעצמכם מטרה ברורה.

אם זו השיטה ללמוד כמה מאות מילים לצורך של תקשורת בסיסית וגם לא ממש מדויקת, יש סיכוי שתצליחו ופעם הבאה בברצלונה או מדריד, תדעו להגיד לנהג המונית את שלושת משפטי המחץ הכי נפוצים, אבל אם יקרה אם הדיאלוג יסתבך לו קמעה או שמה תזדקקו לכמה משפטים יותר מורכבים, פתאום תישארו ללא יכולת לתקשר, אלא עם בצד השני דוברים עברית או לכול הפחות אנגלית.

לימודי ספרדית בקורס

ההתייחסות לאוצר המילים שלכם כשמדובר על לימודים בבתי ספר איכותיים לשפות שונה מגישות אחרות. אם החלטתם על סמך הניסיון או כי אתם באמת רוצים ללמוד ספרדית כהלכתה, סביר להניח שתיגשו לאחד מבתי הספר לשפות ותירשמו לקורס ספרדית.
למזלכם הגדול בארץ קיימות חלופות כשמדובר על לימודי ספרדית, ויש לך שתי סיבות עיקריות.

הראשונה כמובן קשורה בביקוש לשפה, הסיבה השנייה ולא פחות חשובה, כוח האדם האיכותי שמלמד את השפה וקיים בשפע בארץ, בכל זאת יש כאן לא מעט עולים חדשים וישנים מארגנטינה, מקסיקו ועוד כמה מדינות בדרום ומרכז אמריקה.

לימודי ספרדית באופן פרטי

החלופה ללימודים בבתי ספר לשפות הם חוגים שמתקיימים במרכזים קהילתיים, או כאלו שמתארגנים במסגרת של קבוצות פרטיות, נניח כמה חברות שרוצות ללמוד ספרדית כדי להכיר יותר לעומק את הטלנובלות, היתרון של החוגים האלו קשור בעובדה שהם פחות מחייבים.

מאידך הם גם מציעים מסגרת פחות רצינית מבתי ספר לשפות, אם המטרה שלכן היא רק ללמוד את השפה לצרכים בסיסיים, סביר להניח שהם יספקו אתכם, מאידך אם המטרה שלכם היא עדיין ללמוד בצורה יסודית ספרדית ולאורך זמן, החלופה הראשונה שהוזכרה במאמר היא עדיין היותר טובה, איכותית וכזאת שהתוצאות שלה יראו ויורגשו לאורך זמן.

מילים בסיסיות בספרדית

  • כן: סי sí
  • לא: נו no
  • בבקשה: פור פאבור por favor
  • סליחה: פרדון perdón
  • תודה: גראסיאס gracias
  • תודה רבה: מוצ´אס גראסיאס muchas gracias
  • שלום: אולה hola
  • להתראות: אסטה לואגו hasta luego
  • שלום כשנפרדים: אדיוס adios

ללימוד נוסף של מילים בספרדית, הרחבת אוצר מילים קיים או רכישה של חדש ולמידה המתחילה מאפס, תוכלו למלא טופס ולקבל ייעוץ לימודים חינם בנוגע ללימודי ספרדית, קורס ספרדית או כמה שיעורים מקוצרים שייתנו לכם בסיס לשפה.

הייעוץ ב"אנגלי" ניתן חינם וללא התחייבות מצדכם! תוכלו לקבל מענה על שאלות כמו: כמה עולה קורס ספרדית? באיזה רמה כדאי לי להירשם? איפה ממוקמים בתי הספר הכי קרובים אליי? ועוד.