email facebook

לומדים ספרדית

   
ספרדית לומדים בבתי ספר ללימוד שפות כיון וזו השיטה הבדוקה והמוכחת ביותר להצלחה מכל השיטות הקיימות. בקורס ספרדית ניתן לבחור את הרמה בה אתם רוצים להתמקצע, כמות התלמידים בכיתה וקצב הלמידה להתאמתכם האישית.

היכן תלמדו את הספרדית שלכם? בבית לבד עם ספרים? נראה לאיזה עמוד תגיעו, וגם אם תצליחו זה כנראה יהיה טוב כדי להחליף כמה מילים עם זבנית בחנות של זארה בברצלונה. גם הפתרון של סרטוני וידאו או לומדות לספרדית לא ישיג לכם ספרדית הרבה יותר טובה.שפות לומדים עם מורים, כאלו שיתרגלו אתכם, יעשו לכם את החיים קשים עד שתבטאו נכון מילים, ספרדית לומדים עם וממקצוענים בוודאי לא לבד, לפחות כשמדובר בחלק המהותי של הלימודים, להעשיר את אוצר המילים שלכם רצוי מאוד לעשות את זה לבד או עם חברים תוך כדי שיחה קלילה.

מוסדות ללימוד ספרדית

בתי ספר ללימוד ספרדית שהם חלק מרשתות בינלאומיות נפוצים מאוד בארץ. ישנם סניפים רבים בפריסה ארצית רחבה של בתי ספר ללימוד שפות בינלאומיים, והיתרון הגדול של בתי הספר האלו הוא במקצוענות שלהם.

תחשבו שמאחורי צוות המורים עומדת מערכת שלמה שמאפשרת להם ללמד באמצעות עזרי הלימוד הטובים ביותר, כשלומדים ספרדית זה לא רק בישראל אלא בעוד עשרות מדינות בהן יש לבתי הספר לשפות נוכחות גדולה, מכאן הכוח שלהם והיכולת לספק מוצר מאוד איכותי לתלמידים, נקודה נוספת לזכות בתי הספר ללימוד שפות, היא המגוון הגדול במיוחד של קורסים ללימוד השפה הספרדית, מקורסים למתחילים ועד לקורסים למתקדמים כולל קורסים של ספרדית עסקית ותרגול הדיבור בספרדית.

בתי ספר לספרדית

הסוג השני של בתי הספר ללימוד ספרדית, הם אלו שבהם לומדים רק ספרדית, בדרך כלל מדובר על בתי ספר שמאחוריהם עומדים גופים עם הקשר תרבותי ספרדי כגון השגרירות הספרדית או התאחדות עולים. לגופים אלו יש אינטרס ברור להפיץ את השפה, כשמדובר על מכון ללימוד שפות הקשור בשגרירות הספרדית. סביר להניח שהוא פועל בדומה לאחרים שמתקיימים ברחבי העולם לכן במידה מסוימת ישנו דמיון לבתי הספר הבינלאומיים ללימודי שפה, היתרון של מכונים אלו הוא בהקשר התרבותי היותר עמוק שקיים אצלם לעומת בתי הספר הבינלאומיים ללימודי שפה. בכול זאת אלו הם אנשים שהספרדית היא ממש בדמם ומאוד מחוברים אליה.

חוגים ללימודי ספרדית

החלופה האחרונה שלכם ללימוד ספרדית היא בחוגים, כאלו מתקיימים בכול רחבי הארץ. בדרך כלל במרכזים קהילתיים, מתנסים, קורסים של האוניברסיטה העממית, חוגים שאנשים מארגנים בעצמם. מה שבעצם צריך, זהו איש שדובר ספרדית. זה יכול להיות אפילו קרוב משפחה, חבר או שכן, עולה חדש או ישן, הוא ימצא חומרים רלוונטיים ויתחיל להעביר לכם את השפה בתהליך קל יחסית ויכול לתת לכם את הבסיס.

כל עוד האיש הוא מאוד איכותי בתור מורה, סה"כ לא עומדת מאחוריו מערכת והוא צריך לדאוג לכול החומרים, מה שלא תמיד מאוד פשוט. ללמד שעורים דורש הכנה של מערכי שיעור, לבחור ספרים, אבל מעבר לכול דבר אחר צריך לדעת ללמד.
לפני הרשמה לכל קורס ספרדית או חוג כזה או אחר, חשוב לבדוק את הרקע של המורה, את הרקע של בית הספר ולחפש המלצות מגוף ראשון של אנשים שלמדו שם או עברו חוויות דומות לשלכם במהלך הלימודים. אל תתביישו לבקש מנציג המכירה הטלפוני או הפרונטלי של בית הספר המלצות או חוות דעת (אם הוא או היא למדו שם בעברם).
להמלצות ותשובות לכל השאלות שלכם בנושא, תוכלו למלא טופס ולקבל ייעוץ טלפוני חינם וללא כל התחייבות! כל מה שנדרש מכם הוא למלא פרטים עם מספר טלפון ומייל, ונציג/ה שלנו תחזור אליכם עוד היום!