email facebook

לימוד שפה עברית

   
מיהם המורים הכי טובים כשמדובר על לימוד השפה העברית? אנחנו נמצא אותם בשבילכם בקלות ובמינימום מאמץ.

עברית היא שפה ממש לא פשוטה, מצד אחד זוהי אחת השפות הכי עתיקות בעולם, כזאת שיש לה עבר של יותר משלושת אלפים שנים. עברית היא השפה של עם ישראל עוד מלפני צאתו לגולה. מאידך זוהי גם שפה מתחדשת שעברה הרבה מאוד גלגולים והתפתחויות מאז היא חזרה לתחייה בראשית המאה.
מכיוון שהשפה מאתגרת, נדרשים מורים ממש טובים שיכולים להעביר את הידע שלהם לתלמידים באשר הם.

כשמדובר על עולים חדשים שרוצים להשתלב כמה שיותר מהר בארץ, בוודאי שנדרשים איכותיים שיוכלו להעביר בצורה מאוד ברורה וידידותית מהידע הרב אותו הם צברו. לשמחתכם לא חסרים כאלו בארץ, יותר מכך ניתן להגיד במפורש שקיימים לא מעט מורים שעדיין רואים את הנחלת העברית כמעין שליחות מאוד משמעותית עבורם.

היכן מוכשרים המורים לעברית?

כשמדובר על מורים איכותיים לעברית, נדרשים שני נתוני בסיס, הראשון הוא יכולות אישיות מוכחות כולל רצון ותשוקה להוראה. הנתון השני והלא פחות חשוב הוא הכשרה מתאימה. כשמדובר על לימודים של הוראת עברית צריך לוודא שהמורים שלכם למדו בסמינר למורים או באחת האוניברסיטאות בפקולטה האקדמית לבלשנות או לתולדות השפה העברית.

ישנם מורים איכותיים שהם מה שנקרא אוטו דידקטיים, יחד עם זאת רובם של המורים הטובים לעברית הם כאלו שלמדו את הוראת השפה בצורה מסודרת ומובנת.

היכן ניתן למצוא מורים לעברית?

הבנתם כשמדובר על מורים לעברית נדרשים ידע, איכותיות אישיות, תשוקה להוראה וכמובן השכלה מתאימה. השאלה הבאה שנשאלת היא היכן ניתן למצוא מורים כאלו שילמדו עברית. האם ישנם מוסדות לימוד שזה תחום עיסוקם ובהם תוכלו למצוא מורים מאוד טובים לעברית? התשובה היא בהחלט כן.
ישנם מכונים ובתי ספר לשפות שמעסיקים מורים מהשורה הראשונה שכול מטרתם היא הוראת עברית. יחד עם זאת עליכם לדעת שלא מדובר רק על מורים טובים. במוסדות ללימוד העברית קיימת מערכת שלמה שלעיתים היא נסתרת מהעין.

חשבתם פעם על הספרים ללימוד השפה או בכלל עזרים כולל לדוגמא חוברות לעבודה עצמית, סרטי וידאו עם דוגמאות. מי הכין אותם? בבתי ספר ללימודי עברית עובדים אנשי פיתוח הדרכה שמסייעים למורים כך שההוראה תהיה כמה שיותר חוויתית.

כשלומדים שפה בקורס מסודר כמו קורס עברית למשל, אנחנו יכולים לדעת בוודאות כי המורים הם הטובים ביותר והמוצלחים ביותר ללימוד השפה, שהם עברו הכשרה מיוחדת של המוסד בו בחרנו ללמוד, ושחומרי הלימוד שאתם מקבלים הם הטובים והאיכותיים ביותר.
חשוב להבין שלכל בית ספר לשפות יש שיטת לימוד שונה וייחודית לו על פיה המורים מלמדים ומתרגלים.

כדי להבין מה בית הספר שהכי מתאים לכם תוכלו למלא טופס ואנחנו נתקשר אליכם עם כל הפרטים על בתי הספר הטובים ביותר לשיעורי עברית או קורס עברית בכל הרמות ולכל הגילאים. הייעוץ ניתן ללא עלות וללא התחייבות אז קדימה, מלאו פרטים ותנו לנו לעשות את כל השאר למענכם!

מורים פרטיים לעברית

מורים טובים לעברית ניתן למצוא גם בתור מורים פרטיים. במידה ולתלמיד אין את הזמן או שהמסגרת לא מתאימה לו מסיבות כאלו ואחרות ניתן ללמד אותו עברית גם במסגרת של שיעורים פרטים.
מצד אחד יש יתרון ברור להוראה פרטית מהסיבה שקצב ההתקדמות מתאים כמו כפפה ליד.

מאידך כשמדובר על הוראה פרטית ישנם שני חסרונות גדולים והם קודם כל העלויות הכרוכות בשיעורים פרטים שבדרך כלל הם יותר גבוהים מלימודים במסגרת של קבוצה וחוץ מזה בדרך כלל תוכנית הלימודים פחות מובנית וסדורה, בטווח הארוך זה עלול להתגלות כחסרון כיון והלימוד פחות יעיל ואפקטיבי כשלומדים לבד מול מורה. בדרך כלל כשלומדים שפה רצוי לתרגל אותה מול אנשים שונים עם מבטאים שונים ודרכי הגייה שונות. כך תוכלו לקבל ביקורת בונה על הביצועים שלכם ולתרגל עברית בצורה מעניינת וחברתית.