email facebook

שיעורי ערבית

   
השכונה שלכם שהיא המזרח התיכון מלאה בדוברי ערבית, ליתר דיוק כ-180,000 מיליון דוברי ערבית. הסיבות ללמוד ערבית יכולות להיות שונות ומגוונות, ובגלל התפוצה של השפה יש הרבה דרכים וצורות ללמוד ערבית בישראל.

כמות הדוברים ערבית במזרח התיכון ובישראל בפרט היא כמות מכובדת לכל הדעות של אנשים מכל המגזרים שדוברים, קוראים, כותבים את השפה המסתלסלת הזאת.
בתור ישראלים אתם רגילים לשמוע את השפה הזאת ויותר מכך אתם גם יודעים אפילו לדבר כמה מילים כמו מרחבה וסלאם עליכום. יש מילים שמקורם בשפה הערבית שאפילו הפכו להיות חלק מהעברית לדוגמא חלאס, מג'נון ועוד מילות סלנג שרק מצביעות על הקשר הברור שבין שתי השפות השמיות שגם נכתבות מימין לשמאל הפוך לרובן של השפות הלטיניות. זה מרגיש כל כך קרוב שמין הראוי שתלמדו את השפה הזאת בדרך כזאת או אחרת.

למי מתאים ללמוד ערבית?

שעורי ערבית מתאימים לכולכם נקודה. ובכל זאת יש להבחין בין שלושה סוגים של תלמידים פוטנציאלים, הראשונים אלו הם סטודנטים שלומדים את התרבות הערבית במוסדות להשכלה גבוהה וכחלק מהלימודים הם גם צוברים ידע בערבית, בנוסף קיימים גם אנשי עסקים ועובדים נדרשים לערבית, אם לדוגמא אחד מכם מנהל צוותים של ערבים, מין הסתם ראוי שתכיר את השפה.
הזן השלישי של תלמידים אלו הם סטודנטים נצחיים שאוהבים להכיר תרבויות ושפות חדשות והערבית מבחינתכם היא עוד אתגר שתענוג אמיתי לפצח אותו אחרי שלמדתם חמש שפות אחרות לפני הערבית.

ללמוד ערבית בבית ספר לשפות

קיימות כמה מסגרות בהם תוכלו למצוא שעורי ערבית איכותיים, כאלו שאחרי שתשבו בהם תרגישו אחרי הערבית שלכם נעשית עשירה משיעור לשיעור. קודם כל הבתי ספר הכי איכותיים לערבית הם כאלו שלימודי שפות היא ההתמחות היחידה שלהם, היתרון הגדול של המקומות האלו עבורכם הוא הידע העצום שנצבר שם בכל הקשור במתודולוגיות פדגוגיות של לימודי שפה, בסופו של יום זה בא לידי ביטוי בעיקר שיטות הוראה, כלי עזר ללימוד השפה, זיהוי והכשרה של מורים איכותיים בקורסים שונים וברמות שונות.

תוכלו לבחור אם ללמוד ערבית בצורה של סדנאות קצרות, שיעורים פרטיים או קורס ערבית ברמות שונות, החל ממתחילים ועד לרמת מתקדמים, עם הדגשה לתחומים מסוימים שמעניינים אתכם כמו כתיבה, קריאה, דיבור, הבנת הנשמע והנקרא. בקורס ערבית תוכלו תוך זמן קצר (3 חודשים בממוצע) להקיף את כל החומר ולצבור ידע רחב על השפה הערבית ולהשתמש בה בצורה קלה ומהנה.
כשמדובר על מורים, זה לא מספיק שהם יהיו דוברי השפה ברמה של שפת אם, צריך הרבה מעבר לכך ורק בבתי ספר מתמחים ללימודי שפות תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שלמורים שילמדו אתכם יהיה הידע הדרוש כשבאים ללמד שפה חדשה.

שעורי ערבית עם מורים פרטיים

חלופה איכותית אחרת שקיימת עבורכם, אלו הם מורים פרטיים לערבית, מדובר על אנשים דוברי השפה שיבואו אליכם הביתה או לחילופין אתם תגיעו אליהם. זה עשוי להיות פתרון סביר רק אתם צריכים לקחת בחשבון שכשמדובר על שיעורים פרטיים יש שני חסרונות בולטים, הראשון העדר של מסגרת שבה יש לכם קולגות ללימודים מה שהופך את הלימודים בצוותא לסוג של כיף. מעבר לכך כשמדובר על לימודים פרטיים לא ברור כלל ועיקר אם תהיה למורה התשתית שכל כך חשובה כשבונים קורס חדש, בדומה לתשתית שקיימת בבתי ספר ללימודי שפות.
בנוסף, לפני שבוחרים מורה חשוב להשוות מחירים, לבדוק המלצות וניסיון מוכח של המורה, והחשוב מכל: חשוב שתאהבו את המורה, שתהיה לו סבלנות ללמד אתכם ולזהות את הקשיים שלכם, ולעבוד אתכם בצורה כיפית ופורייה.

איך אדע במה לבחור?

להמלצות על הקורסים, המורים או המוסדות הטובים ביותר לשיעורי ערבית תוכלו למלא את הטופס המובא מטה בפרטים אישיים ונכונים שלכם, ואנחנו נתקשר אליכם עם כל המידע שנחוץ לכם על מנת להבין מה הכי מתאים לכם מבחינת המחיר, קרבה למקום המגורים, ועוד.
השירות ב"אנגלי" ניתן ללא עלות וללא התחייבות מצדכם כך שלא צריכה להיות לכם שום התלבטות, אתם יכולים לקבל ייעוץ לשיעורי ערבית חינם ובלי לצאת מהבית! רק הקליקו מספר פרטים ואנחנו נעשה את השאר בשבילכם.