email facebook

קורס ערבית

   
לפני שאתם פונים להרשמה לקורס ערבית, אתם צריכים להציב לעצמכם מטרות ולענות על מספר שאלות בסיסיות כמו: איזה קורס בערבית אתם צריכים? ערבית לבגרות? ערבית לעסקים? ערבית למתחילים?

קורס בערבית הן אומנם צמד מילים אבל עומד מאחריהן עולם ומלואו של אפשרויות עבורכם ללמוד את השפה שעוטפת אתכם מכל כיוון אפשרי בתור ישראלים, שפה שעליה ניתן לומר שהיא שפת השכונה שלכם במובן הרחב של המילה.

כשמדובר על קורסים בערבית יש לכם הרבה אפשרויות לבחור מבינם.
החל מקורס בסיסי של ערבית מדוברת שייתן לכם ליהנות מניהול דיאלוגים בסיסים ועד לקורס עברית ספרותית מתקדם שאחרי שתסיימו אותו תשלטו ברמה מאוד גבוהה של ערבית, כזאת שתיתן לכם את האפשרות להתעמק בטקסטים בערבית. יש לכם רעיון היכן ללמוד ערבית? לבד? בבית ספר לשפות? בחוג פרטי? עם מורה פרטי? בשלושת הפסקאות הבאות במאמר זה תוכלו לקבל מעין פרספקטיבה לגבי מכלול החלופות שלכם לצורך לימודי השפה הערבית.

קורס ערבית בבית ספר בינלאומי ללימוד שפות

המקום הראשון אותו כדאי לכם לבחון בתור הבית ספר שבו תלמדו ערבית, הוא בית ספר ללימוד שפות, הכוונה לסניף מקומי של בית ספר שבו לומדים מגוון רחב של שפות מאנגלית, צרפתית, ספרדית וגם ערבית. היתרון הגדול של בתי הספר הללו כרוך בעובדה ששפות היא התמחותם הבלעדית.

כל המורים שעובדים שם נחשבים לטובים שבתחומם, ומאחריהם עומדת ומגבה אותם גם מערכת פדגוגית איכותית במיוחד ומנוסה מאוד כך שתוכלו לקבל את הטוב שאפשר. נקודה אחרונה בהקשר זה היא העובדה שלבתי הספר לשפות מסלולי לימודים בהיקפים שונים, כך שתוכלו להגיע נטולי כל ידע בשפה הערבית ותצאו כאשר אתם שולטים בה היטב.
חשוב להדגיש כי לכל בית ספר לשפות יש שיטות לימוד ייחודיות שפותחו על ידיהם, חוברות וספרי לימוד עדכניים במיוחד לקורסים הרלוונטיים, ומורים מקצועיים שעברו הכשרה מיוחדת ללמד בקבוצות קטנות ובצורה אישית ושירותית.

לשיחת ייעוץ חינם על קורס ערבית או לימודי ערבית מלאו טופס וניצור אתכם קשר בהקדם עם כל הפרטים הכי שווים!

קורס ערבית במכון שמתמחה רק בלימוד ערבית

החלופה הנוספת שלמען האמת יש בה דמיון רב היא של קורסים בערבית במכונים ללימודי ערבית שהם חלק מהמוסדות להשכלה גבוהה או לחילופין הם עצמאיים ויחד עם זאת ניתן ללמוד בהם רק ערבית ולא שפות אחרות. כמו בבתי הספר הבינלאומיים ללימודי שפות גם במסגרות אילו, סביר להניח שתעשירו את עצמכם עם ערבית מצוינת ע"י מיטב המורים בדיוק מאותה הסיבה- יש כאן התמחות, הלימודים הם לא חלק ממשהו אחר, יחד עם זאת סביר להניח שההקשר התרבותי יהיה יותר משמעותי מאשר בתי הספר ללימודי שפות.

קורס ערבית באמצעות מורה פרטי

חלופה נוספת שעומדת לפניכם היא לעשות קורס ערבית עם מורה פרטי. מצד אחד מדובר במוצר שישבו הרבה יותר גמישות והתאמה אישית. מאידך כשמדובר על לימודים עם מורה פרטי חסרים כמה רכיבים שיש להם ערך מוסף עבורכם, קודם כל עניין הלימוד הקבוצתי והתרגול המשותף. מעבר לכך יש יתרון ללימודים מוסדרים כאלו שמתבססים על תוכנית לימודים מובנת.

מאידך לימוד עם מורה פרטי בנויים בדיוק על פי צרכי התלמיד, מה שהופך אותם למותאמים אישית. נקודה נוספת אותה תצטרכו לבחון קשורה בעלויות שיכולות להיות גבוהות משמעותית מול כל חלופה אחרת, מיקום המורה, והכי חשוב- בדקו האם למורה יש השראה או תעודה כלשהי ללמד ערבית! חשוב שתבדקו טוב טוב פרטים בסיסיים כאלו על מנת למנוע הונאות ובזבוז כסף וזמן יקר שלכם.

מה לומדים בקורס ערבית?

הגייה ערבית

לומדים להגות נכון את האותיות הגרוניות ששולטות בשפה הערבית, כמו הח' והע' שיש לנו בעברית. לומדים להטעים את המילים בקצב נכון ורהוט, ולהישמע נכון בערבית. אתם יכולים ללמוד ערבית בצורה מושלמת בלי המבטא, אבל ברור לכולנו שמבטא מוסיף אותנטיות ואמינות לשפה כשלומדים לבטא את המילים נכון.

אותיות בערבית

כמו בכל שפה, אנחנו נתחיל מהבסיס ונלמד את האל"ף בית הערבי. על מנת לדעת לקרוא ולכתוב בערבית תוכלו תמיד להתחיל מהבסיס. הערבית שונה מעברית, הכתיבה שלה מתרחשת משמאל לימין, והכתב בה מחובר בצורת הכתיבה הידנית שלה, וסימני הניקוד שונים. על מנת לדעת לקרוא צריך לשנן ולזהות את האותיות וסימני הניקוד באופן מושלם.

אוצר מילים בערבית

לומדים בהתחלה אוצר מילים בסיסי איתו אפשר להתנהל, ולאט לאט מתקדמים ויוצרים שיחה מאוצר מילים רחב ומלא. אוצר המילים הבסיסי והראשוני מכיל מילים נפוצות ושימושיות בערבית שיכולות לשמש אותנו ביום יום, ולאט לאט אנחנו מוסיפים מילים נוספות לתיבת אוצר המילים שלנו. הביטויים שנוסיף יכולים להיות מקשת רחבה של עולמות כמו עולם העסקים, עולם תרבותי, עולם דתי, עולם של לימודים אקדמיים, ועוד.

ייעוץ חינם לקורס ערבית

אז אחרי הכל הגעתם למסקנה שאתם רוצים להירשם לקורס ערבית אבל לא יודעים איך ואיפה, או שלא קיבלתם תשובות לכל השאלות שיש לכם בנושא? אתם יכולים בקלות לקבל ייעוץ לגבי קורסים שונים בערבית, ברמות שונות ולגילאים שונים בלי לצאת מהבית!

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא למלא את הטופס בתחתית העמוד בפרטים נכונים ומלאים שלכם, ואנחנו ניצור אתכם קשר טלפוני ונייעץ לכם על כל המורים, בתי הספר והמוסדות הטובים ביותר ללימוד קורס ערבית בקרבת מקום המגורים שלכם! הייעוץ ניתן ללא עלות וללא התחייבות, כך שאין לכם שום חששות, פשוט הקליקו על העכבר ואנחנו נעשה את השאר.

מוסדות ללימודי ערבית

ברליץבברליץ יש קורס ערבית מקיף הכולל שיטת לימוד ייחודית המלמדת דרך סימולציות, משחקי תפקידים, והתמודדות עם השפה הערבית.
דיאלוגבדיאלוג יש קורסי ערבית ברמות שונות החל ממתחילים ועד לביניים או מתקדמים. בדיאלוג שמים דגש על הקניית אוצר מילים ושטף מדויק בדיבור בערבית.