email facebook

קורס פורטוגזית

   
רוצה להתחיל ללמוד פורטוגזית ולא יודע איך? רוצה להבין מה כולל קורס פורטוגזית? רוצה לדעת קצת יותר על השפה? אצלנו תוכל למצוא את התשובות לכל השאלות האלו ועוד.

משוררים וסופרים מפורסמים תיארו את הפורטוגזית כשפה יפה, פראית ומתוקה. קשה שלא להסכים איתם. אבל השפה הזו היא גם מגוונת, שימושית ואחת מהשפות המדוברות ביותר בעולם.
לא משנה איזו מהסיבות האלה גרמה לכם להחליט ללמוד פורטוגזית, במאמר הבא תמצאו את כל מה שצריך לדעת על אחת הדרכים היעילות ביותר ללמוד אותה – קורס פורטוגזית.

מה קורס פורטוגזית נותן לי?

הקורסים ללימודי שפות ידועים בתור אחת הדרכים היעילות ביותר ללמוד שפה חדשה, וזאת מכיוון שהם מתרכזים בלימודים מעשיים וברי יישום, ויאפשרו לכם לתקשר בפורטוגזית תוך זמן קצר.
הלימודים מתקיימים בדרך כלל בקבוצות קטנות, כך שתוכלו להרוויח את הטוב מכל העולמות: מצד אחד תיהנו מליווי אישי של המורה, ומצד שני תזכו מחוויית לימוד לצד תלמידים נוספים, ותוכלו לתרגל ולפתח בעזרתם את יכולת השיחה.

מה לומדים בקורס פורטוגזית?

הקורסים ברוב מוסדות הלימוד משלבים ידע עיוני עם תרגול רב של השפה, בקורס עצמו ומעבר לשעות הלימודים.

מוסדות הלימוד מציעים קורסים למגזרים ספציפיים, כמו למשל קורס פורטוגזית עסקית, קורס פורטוגזית לילדים וקורסים נוספים, וכן קורסים ברמות לימוד שונות:

פורטוגזית ברמת מתחילים

קורס זה מיועד לתלמידים חסרי ידע קודם בשפה הפורטוגזית.
מטרת הלימודים ברמה זו היא לאפשר לתלמידים לתקשר בפורטוגזית בדיבור ובכתיבה ברמה בסיסית ויעילה.
לשם כך, תרכשו בקורס אוצר מילים חיוני, ממנו תלמדו להרכיב משפטים שיוכלו לסייע לכם במצבים יומיומיים. בנוסף, תפתחו את יכולות הקריאה והכתיבה, תלמדו את חוקי התחביר והדקדוק של השפה, וכן זמנים והטיות פעלים בשפה הפורטוגזית.

פורטוגזית ברמת ביניים וברמת מתקדמים

מיועד לאלה שיש להם ידע קודם בשפה הפורטוגזית.
מטרתו הלימודים ברמה זו היא הם להעמיק את הידע הקיים של התלמידים בפורטוגזית. במהלך הקורס תרחיבו את אוצר המילים שלכם, תתנסו בניהול דיונים ושיחות על נושאים מורכבים ותלטשו את ההגייה ואת שטף הדיבור שלכם.
בנוסף, תלמדו מבנים דקדוקיים מורכבים יותר, תיחשפו לביטויים חדשים בשפה על ידי קריאה של קטעי עיתונים ומאמרים וטקסטים נוספים בפורטוגזית.

משך הקורסים משתנה בהתאם לסוג הקורס ולרמת הלימוד, ובחלק ממוסדות הלימודים מוענקת בסופם תעודה למשתתפי הקורס. בדרך כלל משך הקורסים הוא כשלושה חודשים בממוצע, אלא אם כן בחרתם לקחת קורס מורחב או מקצועי יותר מהרגיל.

איפה אפשר לעשות קורס פורטוגזית?

למרות שהשפה הפורטוגזית נפוצה מאוד, לימודי השפה הפורטוגזית נפוצים פחות מלימודי שפות אחרות כמו אנגלית, ספרדית ועוד.
המוסדות העיקריים שמציעים קורס פורטוגזית בישראל הם בתי הספר לשפות ברליץ, ודיאלוג, השייך לאוניברסיטה הפתוחה, והמכון לידידות אמריקה, שמתמחה בלימודי ספרדית ופורטוגזית.

אם אתם מעוניינים בחוויית לימודים מיוחדת ויוצאת דופן, תוכלו למצוא אותה בקורס פורטוגזית בברזיל או בפורטוגל. הקורסים בחו"ל יתנו לכם הזדמנות ללמוד את השפה תוך כדי טיול, והיכרות עם מדינות המקור, בהן השפה מדוברת, ועם הנופים והתרבויות שלהן, וכמובן עם המקומיים.

אחד היתרונות המשמעותיים בקורס פורטוגזית בפורטוגל או בברזיל הוא שהשפה מדוברת מסביבכם כל הזמן, מה שכמובן יעזור לכם ללמוד את השפה בקלות רבה יותר.
בנוסף ללימודי השפה, כוללים הקורסים סיורים, פעילויות ולימודי העשרה בנושאי התרבות המקומית, ופעילויות חברתיות עם שאר התלמידים.

ייעוץ ללימודי פורטוגזית חינם

אם ברצונכם לגשש עוד קצת ולהבין מה הכי מתאים לכם תוכלו לקבל ייעוץ לימודים בחינם ובלי כל התחייבות ב"אנגלי". כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להקליד בצורה פשוטה וקלה את הפרטים שלכם בטופס ואנחנו נעשה את השאר.
נבדוק מהם המורים ובתי הספר הטובים ביותר לפורטוגזית בקרבת הבית שלכם, נשווה מחירים, נבדוק את מקצועיות המורים ונתקשר אליכם עם כל הפרטים.
כל זאת ועוד תוכלו לקבל בחינם ובלי לצאת מהבית! רק השאירו פרטים ואנחנו נעשה את כל העבודה הקשה במקומכם. בהצלחה!

מוסדות ללימודי פורטוגזית

ברליץבבית הספר ברליץ תוכלו ללמוד פורטוגזית בשיטה ייחודית ומרתקת שפותחה על ידי ברליץ העולמית ומוכיחה את הצלחתה בכל קורס מחדש, הלימוד הוא בעיקר של פורטוגזית מדוברת בשיטה יעילה ומהירה בעלת תוצאות מוכחות תוך פרקי זמן קצרים.
דיאלוגבדיאלוג, בית הספר לשפות מבית האוניברסיטה הפתוחה תוכלו ללמוד פורטוגזית באוירה כיתתית קבוצתית ולקבל תעודת גמר המוכיחה את הידע שלכם בשפה בצורה מקצועית. אין דרישות אקדמיות קודמות לפני ההרשמה לקורס, וכל מי שרוצה יכול להתחיל ללמוד את השפה בקלות.