email facebook

צרפתית לילדים

   
צרפתית לילדים מתאימה לכל ילד שמעוניין ללמוד שפות חדשות בשביל להרחיב אופקים, מתאים למי שאוהב את התרבות, השירים והסרטים הצרפתיים, למי שעובר לגור עם ההורים באירופה לכמה שנים או לתקופה קצרה, ולמי שמעוניין ללמוד צרפתית בתיכון כשפה שנייה ורוצה כבר להתחיל ללמוד בצורה מקיפה.

כשמדובר על השפה הכי יפה, נעימה וממש מיוחדת, אין ספק שהצרפתית היא אחת המועמדות להיות השפה הכי נחשבת.

הצליל שלה הוא רך ומלטף, האמת צריכה להיאמר, אנגלית היא השפה כמעט הרשמית בעולם מה שהופך אותה לצורך מוכח עבור כמעט כל הגילאים וכמעט מכול הסיבות. לעומת זאת צרפתית היא משהו שרוכשים אותו כי ממש רוצים אותה. וגם לעיתים כי צריכים אותה, מה שברור מעליו שלא משנה הסיבה, צרפתית היא שפה שתענוג אמיתי ללמוד אותה וגם לשלוט בה היטב.

למה הילדים שלכם צריכים לדעת צרפתית?

יש כמה סיבות שבגללן תרצו שהילדים שלכם ישלטו בצרפתית, ברובן הן מעשיות כאו שיבואו מיידית לידי ביטוי ברגע שהם יפטפטו בצרפתית.

הינה כמה העיקריות שבהן, שפת אמכם היא צרפתית ואתם רוצים לשמר את המסורת, אתם מרגישים גם שחשוב שיקבו חיזוק מעבר למה שאתם מדברים איתם.
כשהסבתא מגיעה מפריז תרצו שיוכלו לפטפט איתה או לחילופין כשאתם נוסעים לחופשת הקיץ שלכם תרצו שלא ירגישו בודדים מול שאר בני הדודים.

סיבה נוספת יכולה להיות שליחות שאתם עומדים לצאת עליה, למדינה שהיא דוברת צרפתית. למרות שברוב המקרים אנגלית תספיק להם, רצוי מאוד שגם ישלטו בשפת הרחוב כדי שלא ירגישו זרים לחלוטין. הסיבה האחרונה שבגללה הם ילמדו צרפתית, היא סתם כי בא להם והם התאהבו בשפה כי שמעו את השכנים החדשים בבניין, זוג עולים צעירים וחביבים מצרפת.

היכן הילדים שלכם יוכלו ללמוד צרפתית?

סיבות טובות ואפילו נהדרות ללימוד צרפתית מצאתם, אז היכן ילמדו הילדים שלכם צרפתית. למזלכם ישנם בארץ הרבה מאוד דוברי צרפתית, רובם עולים מצרפת שהגיעו בשנים האחרונות עם התגברות האנטישמיות בצרפת.

אנחנו חייבים לציין שבשונה מלימודי אנגלית לילדים שהפכו מאוד נפוצים, לימודי צרפתית לילדים הם משהון שתצטרכו לחפש, תזדקקו להשקיע קצת אנרגיה כדי למצוא, יחד עם זאת כי שהפתגם המפורסם אומר "יגעת ומצאת תאמין" סביר להניח שתמצאו חוגים במסגרות של בתי ספר ללימוד שפות או אפילו חוגים במסגרות של מרכזים קהילתיים. אנחנו מקלים עליכם את הנושא ומביאים בפניכם את בתי הספר המומלצים ביותר לקורס צרפתית. מלאו את הטופס המובא מטה וקבלו שיחת טלפון חינם וללא כל התחייבות, וייעוץ והשוואה בין המוסדות.

השוני שבלימוד ילדים צרפתית

לכאורה לימודי בסיס של צרפתית זהים למבוגרים ולילדים והרי מסגרות ללימודי מבוגרים קיימות כמעט כמו עבור לימודי אנגלית. יחד עם זאת כשמדובר בלימודי צרפתית לילדים הם חייבים להיות הרבה יותר מהנים, בשונה ממבוגרים, ילדים לא יודעים לזייף, כשמשעמם להם הם מראים את זה בחוסר שקט והפרעות.

מסגרות שמיועדות לילדים לוקחות את זה בחשבון ולכן הלימודים מבוססים הרבה יותר על הנעה לפעולה באמצעות משחקים, סיפורים ואגדות, במסגרת לימודי צרפתית לילדים, הם רואים סרטונים בדגש על אנימציה, משתמשים בתוכנות ייחודיות ומתרגלים באתרי אינטרנט לילדים. בשורה תחתונה עושים הכול כדי שהילד, התלמיד, יתפוס את הצרפתית כמעין שעשוע נעים מעבר ללימודי השפה הצרפתית עצמה.

לפני שאתם רושמים את הילד שלכם לקורס או חוג צרפתית בקשו המלצות, פגשו את המורים לשיחה אחד על אחד, תשאלו הורים נוספים אם ילדים בוגרים יותר שלהם למדו שם, ותבדקו מה הכי מתאים לילד שלכם. במידה והילד לא יהנה בקורס או בחוג הוא עלול לפתח "אנטי" אל השפה, לשנוא אותה ולא לרצות ללמוד אותה או לשמוע אותה בכלל. חשוב שהילד ילמד תוך הנאה, ירכוש חברים חדשים, יאהב ללכת לחוג ויתקדם עם הלימוד.