email facebook

איך ללמוד רוסית

   
החלטתם שאתם רוצים ללמוד רוסית, ולא יודעים באיזו מסגרת לבחור לעשות זאת? נביא בפניכם את כל האופציות הכי טובות כדי שתוכלו להחליט מה מתאים לכם.

אתם מקבלים החלטה ללמוד רוסית, כבר מזמן חשבתם על זה אבל עכשיו ההחלטה הזאת הבשילה לחלוטין ויש לפחות שתי סיבות מצוינות לכך, קודם כול יש לכם בת זוג אהובה ממוצא רוסי ואתם חושבים שחלק מהיכולת שלכם להפגין אהבה כלפיה קשור בלימודי רוסית, חוץ מזה הגיע לצוות שלכם בחברת התוכנה מפתח תותח דובר רוסית שמפעיל כמה תוכניתנים באוקראינה.

אתם לא הולכים להפוך את הרוסית לשפה ראשונה עבורכם, יחד עם זאת, די ברור לכם שידיעת הרוסית כנראה תוסיף לכם במישורים שונים בחיים. עכשיו אתם רק צריכים לבחור את המסגרת המתאימה ביותר ללמוד רוסית, ויש לכם שלוש חלופות עיקריות שיוצגו בפניכם בפסקאות הבאות.

ללמוד רוסית עם מורה במסגרת של בית ספר ללימודי שפות

החלופה הראשונה היא ללמוד בשיטה הכי קלאסית, כיתה לא גדולה מידי עם תלמידים ומורה. זה יכול להיות במסגרת של חוג ללימודי השפה הרוסית במרכז הקהילתי או במסגרת האוניברסיטה העממית או גם במסגרת של קורס רוסית בבית ספר ללימוד שפות.

במסגרת הלימודים תקבלו בתחילת כל קורס חומרי עזר שכוללים ספרי עזר וחוברות תרגול. מבחינתכם זוהי הדרך הטובה ביותר, בייחוד כשמדובר על בית ספר ללימודי שפות. בסופו של יום זוהי המסגרת האיכותית ביותר, כזאת שבה תקבלו בצורה מסודרת את המטען הרב ביותר בכל הקשור ללימודי שפה.

אנחנו מאוד ממליצים ללמוד בכיתה עם עוד אנשים, כיון וכך אתם מתרגלים לשמוע מבטאים ודרכי הגייה שונות ויכולים לתרגל את השפה בצורה יעילה יותר. בכל בית ספר לשפות יש מורים שעברו הכשרות מיוחדות ללמד אנשים שפות בצורות מעניינות ומעוררות סקרנות כמו הצגות, סימולציות, שירים ברוסית ועוד. דרכי הלימוד שונות ומגוונות בכל מוסד. לעתים התרגול מתרחש מול מחשב או מול כיתה, לעיתים הוא יכול לקרות מול המורה באופן פרטני- הכל תלוי רק בכם ובבחירות שלכם.

על מנת להבין מה הכי מתאים לכם ובאיזה בית ספר מלמדים בשיטה שהכי מתאימה לכם תוכלו למלא את הטופס בתחתית העמוד ולקבל את כל המידע על המוסדות הקרובים למקום המגורים שלכם בהם ניתן ללמוד רוסית בקלות ובכיף. הייעוץ ניתן בחינם וללא כל התחייבות מצדכם!

ללמוד רוסית עם מורה פרטי

החלופה השנייה היא ללמוד רוסית באמצעות מורה פרטי. לימודי אחד על אחד בזמנכם הפנוי. אתם מתעניינים, שואלים ובסוף מקבלים טלפון של סטודנט צעיר שעלה מחבר העמים בגיל 15, הוא גר ממש קרוב ואפילו התנסה בהוראה פרטית.

מצד אחד הוא ילמד אתכם בדיוק בשעות שנוחות לכם, מצד שני אין לו באמת את הניסיון של בנייה של קורס ברוסית, מצד אחד אתם תתקדמו בקצב שלכם וישנה גמישות מלאה מצידו בכל מה שקשור לשעות ההוראה, מצד שני המחיר לשעה יותר גבוה מהמחיר לשעה של קורס רוסית.

אם אתם רוצים ללמוד שיעור אחד או שניים ברוסית, שיעור פרטי יכול אולי לסייע לכם. לעומת זאת אם אתם רוצים ללמוד בצורה מסודרת את השפה כולל קריאה, כתיבה, דקדוק או רוסית מדוברת תוכלו להירשם לחוג או קורס מתאים.

ללמוד רוסית לבד לגמרי

החלופה האחרונה שעומדת לרשותכם היא לימוד עצמי של השפה הרוסית, אתם רוכשים בכמה עשרות שקלים ספר לימוד ומילון רוסית עברית, מקבלים גם המלצה על אתר אינטרנט ומתחילים ללמוד לבד.

אתם שוברים את השיניים עם האותיות ואיך הוגים אותם, משגעים את החברה שלכם ואת הקולגה בעבודה. לעיתים מתקדמים, לפעמים שוכחים לגמרי מהספר, בשורה התחתונה איכות הלימודים לא משהו, כי ככה זה כשרוצים לחסוך כסף על לימודים. סביר להניח שכמה משפטים ואולי קצת יותר תפטפטו ברוסית, מאידך הדקדוק לא יהיה איכותי, ההגייה של האותיות לא משהו.

בשורה התחתונה ללמוד רוסית לבד זה משהו שרצוי מאוד לוותר עליו כי לא ממש תגיעו רחוק, לימוד לבד ודאי ייצור אצלכם תסכול ובזבוז של זמן וכסף, ובעיקר הרבה הרבה כאב ראש. תוכלו לחסוך את כל הכאב ראש הזה בצורה פשוטה על ידי הקלקה של הפרטים שלכם אצלנו. נמצא את הדרכים הטובות ביותר בהן אתם יכולים ללמוד רוסית בקלות ונתקשר אליכם לשיחת ייעוץ חינמית!