email facebook

קורס רוסית

   
רוסית שפה שמדברים יותר ממיליון ישראלים, גם אתם רוצים להיות חלק מהם ולדבר את השפה השלישית הנפוצה בישראל? נספר לכם על כל הדרכים הטובות והקלות ביותר ללמוד רוסית בכיף.

רוסית היא שפה שדוברים אותה נכון להיום יותר ממיליון ישראלים, הם הגיעו לארץ בכמה גלי עליה ושומרים באדיקות על שפת האם שלהם, הרוסית עבורכם הישראלים היא שפה ממש מאתגרת ולא פשוטה לעיכול. האל"ף בי"ת הרוסי מבוסס על אותיות קיריליות, בלתי מזוהות, השפה עצמה נשמעת משונה למרות שאתם רגילים לשמוע אותה לא מעט, והאמת היא שקשה להתחבר לרוסית. מאידך היא כפי שנאמר שפה מאוד נפוצה וישנם לא מעט מקומות שגם בתור ישראלי הייתם שמחים לדעת רוסית כדי להרגיש בעניינים.

האם במקום העבודה שלך מדברים רוסית?

אחד המקומות בהם דוברים לא מעט רוסית אלו הם מקומות העבודה שלכם. קשה להתחמק מלשמוע את השפה הזאת ביום יום בישראל, כיון ודוברי רוסית נמצאים בכל חברה, ארגון ומקום עבודה. ישנן חברות היי טק רבות בהם שומעים רוסית יותר מאשר שומעים עברית, הרבה מאוד מהנדסים ותוכניתנים שמגיעים בשיטה של חבר מביא חבר, דוברים בינם לבין עצמם רוסית שוטפת ואתם לעיתים קרובות ממש מרגישים זרים.

אם אתם קולגות או הבוסים שלהם, רצוי שתדעו רוסית גם אם לא ברמה ממש גבוהה, כך תוכלו לתקשר איתם יותר טוב ותרגישו שייכים למעגל חברתי משמעותי מאוד במקום העבודה שלכם. מה שאתם צריכים לעשות זה לגשת לקורס של רוסית כזה שבו תוכלו ללמוד את הבסיס של השפה המאתגרת הזאת, בפסקה הבאה תבינו קצת יותר מה המשמעות של קורס רוסית.

מה לומדים בקורס רוסית?

בדומה לכל שפה אחרת באשר היא בקורסים לרוסית לומדים שלושה דברים עיקריים: לכתוב, לקרוא, תחביר ודקדוק רוסי, כאשר ההוכחה לכך שאתם באמת יודעים רוסית הוא השילוב בין כולם, וכמובן בצורת הדיבור. הרוסית המדוברת שלכם היא המדד האולטימטיבי לרמה שלכם בשפה, האם אתם ברמת מתחילים או בינוניים? תוכלו לבדוק זאת בפגישת ניסיון בכל בית ספר לשפות ולקבל מידע על הקורס שהכי מתאים לכם.

ידעת שללמוד לדבר רוסית עם מורה זה ממש פשוט? תוכלו להתחיל לדבר רוסית תוך שבוע בלבד!

כשלומדים בקורס ניתן לקבל חוות דעת על ההישגים שלכם מהמורה, ולקבל ביקורת בונה משאר התלמידים בקורס על הביצועים שלכם. בנוסף מקבלים גם חוברות עבודה ודפי תרגול ביתיים, כך תוכלו גם לתרגל באופן עצמאי בבית. כשלומדים בקורס החומר מועבר על ידי המורה בצורה מרתקת ומעניינת, דרך הצגות, סימולציות, שירים וסיפורים מהניסיון האישי שלו, והלמידה של השפה הופכת ללמידה של תרבות שלמה ומעשירה את העולם של כל התלמידים בקורס.

מה הכי מתאים לי?

קורסים לרוסית מתחלקים לשתי רמות, כדי להבין מה הרמה שמתאימה לך תוכלו לקרוא קצת ולאפיין את עצמכם לפי רמת הידע שלכם והמטרות שהגדרתם לעצמכם:

קורס רוסית בסיסית למתחילים

זהו קורס בסיסי שבו לומדים את האל"ף בי"ת הרוסי ומתרגלים את הכתיבה שלו. כמו כן לומדים מילים ראשונות ברוסית ומתחילים לנהל שיחות בסיסיות. לאחר הקורס תוכלו לנהל שיחה שטחית ובסיסית ברוסית, אולי אפילו לקרוא כמה מילים או מאמרים וטקסטים ברמה קלה.

קורס רוסית למתקדמים

בקורס ברמה בינונית לומדים יותר לעומק את הדקדוק הרוסי שהוא התשתית של השפה ומתרגלים ניהול של שיחות ברמה יותר גבוהה. בקורס ברמה הגבוהה ביותר מתרגלים קריאה של טקסטים מורכבים וכאלו ניתן למצוא למכביר בשפה הרוסית שהיא שפה עשירה במיוחד.
כמובן ממשיכים לנהל שיחות ברמה שהולכת ונעשית יותר ויותר גבוהה ואיכותית. תוכלו להתחיל ללמוד לקרוא רוסית ברמה אקדמית, לכתוב רוסית ברמה גבוהה ולדבר רוסית ברמת שפת אם.

חשוב שתבינו שאם אתם רוצים ללמוד רוסית באופן מקיף אתם יכולים בצורה קלה וחלקה לשלב בין שני הקורסים וללמוד רוסית מההתחלה ועד הסוף, החל מהבסיס ועד לרמה מקצועית. כל קורס אורך כמספר מועט של חודשים (בדרך כלל 3-4 חודשים), וקורס משולב יכול לבחירתכם להימשך כחצי שנה ועד שנה של לימודים מקיפים.

קורס רוסית לילדים ונוער

בקורס זה לומדים את כל ההיבטים הבסיסיים של השפה כמו יצירת דיאלוג בסיסי עם דוברי רוסית. דרך הלימוד בקורסים אלו שונה מלימוד מבוגרים, והשיעור נראה כחוג כיפי בעיני הילדים. הקורס כולל מבט היסטורי על התרבות הרוסית והעלייה הרוסית ארצה, תרגול דרך משחקים וסימולציות, הצגות של סיטואציות היסטוריות מהעבר, והקורס מועבר בצורה מהנה שגורמת לילדים להסתקרן ולרצות ללמוד את השפה בצורה מרתקת.

היכן הכי שווה ללמוד רוסית?

עכשיו שאתם מבינים את הצורך ללמוד רוסית ומה לומדים בקורסים לרוסית. נשאלת השאלה היכן הכי טוב ללמוד רוסית?
כמו כל שפה אחרת, גם את השפה הרוסית הכי טוב ללמוד בבתי ספר ללימוד שפות. אלו המקומות שכול התמחותם היא הוראת שפות איכותית, בבתי ספר אלו מעסיקים את המורים הכי איכותיים. כאלו שמצד אחד הרוסית היא שפת אימם אבל חוץ מזה הם גם מנוסים בהוראה, כי ההשכלה שלהם היא בתחום של הוראת שפות. מעבר לכך בבתי ספר ללימוד שפות פועלים גם צוותי פיתוח הדרכה שמכינים למורים את התשתית של כלי העזר להוראת הרוסית. וכמובן כשהתזמורת הזאת עובדת כמו שצריך בצורה מושלמת אתם התלמידים מרוויחים ונהנים מלימודים מאוד איכותיים.

ייעוץ חינם להרשמה לקורס רוסית

אם לא קיבלתם את כל המידע שאתם רוצים על הקורסים הקיימים ללימוד רוסית, אם אתם רוצים לדעת במדויק את המיקום של בתי הספר לשפות שקרובים אל הבית שלכם, אם אתם רוצים לדעת עוד על המורים הטובים ביותר ללימוד רוסית בישראל, לברר מחירי עלויות של קורסים ברמות שונות, אנחנו כאן בשבילכם!

מלאו את הטופס בתחתית העמוד, ואנחנו נעשה בשבילכם את כל הבירורים, ונתקשר אליכם עם כל המידע הנחוץ על הקורסים או השיעורים שהכי מתאימים לכם ולצרכים שלכם. בשיחה נוכל להגדיר אתכם מטרות ביחד, ולתת לכם ייעוץ לימודים ולבדוק מה הכי מתאים לכם.
הייעוץ ב"אנגלי" ניתן בחינם ובלי כל התחייבות מצדכם! אנחנו מבטיחים לא לעשות שימוש לרעה בפרטים שלכם, ולשמור על הפרטיות שלכם. אז קדימה, הקליקו את הפרטים שלכם, מלאו טופס והתחילו את הייעוץ. זה קל, זה בחינם וזה יחסוך לכם הרבה כאבי ראש בחיפוש אחר המקום המושלם ללימודים!

מוסדות ללימודי רוסית

ברליץבבית הספר המוביל ללימוד שפות ברליץ יש קורסי רוסית ברמות שונות ולגילאים שונים שיכולים להתאים לכל אחד וללמד אתכם רוסית במהירות ובקלות!
דיאלוגבבית הספר דיאלוג מבית האוניברסיטה הפתוחה מציעים קורס רוסית ברמת מתחילים, ביניים ומתקדמים ומבטיחים רכישה מהירה של מיומנויות שיחה ברוסית!