email facebook

רוסית לדוברי עברית

   
למה לכם ללמוד רוסית? האם זה למטרות עבודה, משפחה, נסיעה או לידע כללי? חשוב לפני שאתם ניגשים ללימודים שתגדירו את המטרות שלכם, כך יהיה לכם יותר קל להגיע ליעד ביעילות ובמהירות.

התחלתם לקרוא את המאמר ואתם שואלים את עצמכם למה לכם רוסית? מה תעשו עם השפה המסובכת הזאת? האמת היא, שאם אתם קוראים את המאמר הזה יש לכם כנראה סיבות טובות למה אתם זקוקים לרוסית.
אפשר לחשוב לפחות על שלוש סיבות מצוינות למה אתם צריכים רוסית: הראשונה היא כי יש לכם חברה, בת זוג שהיא דוברת רוסית. הסיבה השנייה היא שאתם עובדים עם רוסים, מה שמאוד נפוץ בחברות הייטק למשל, והסיבה השלישית היא שאתם עושים עסקים עם חברות ברוסיה.
שלושת הסיבות האלו, הן בסיס מצוין למה אתם חייבים לדעת רוסית. עכשיו נשאלות שתי שאלות, הראשונה היא מה תלמדו במסגרת של קורס רוסית, ואיפה הכי טוב ללמוד רוסית?

איך תתחילו ללמוד רוסית?

הגעתם למסקנה שאתם רוצים ללמוד רוסית, עכשיו אתם רוצים לדעת מהי בעצם המשמעות של קורס רוסית. קודם כל אתם צריכים להכיר את האותיות הקירליות הן האל"ף בי"ת הרוסי, מדובר על אותיות שדומות לאותיות הלטיניות, אבל הדימיון לא מצביע על חוקי הגייה זהים או חוקי דקדוק זהים. הרוסית שונה לחלוטין מכל השפות שאנחנו מכירים ורגילים אליהן (אנגלית, עברית, ספרדית) והחוקים הבסיסיים בה נחוצים לכל מי שרוצה להתחיל ללמוד רוסית.

מעבר לכך עם התחלת לימודי הרוסית תחשפו למילים ודיאלוגים פשוטים יאפשרו לכם לנהל שיחות פשוטות תוך שימת דגש לכללי הדקדוק הרוסי. בשלבים יותר מתקדמים ואם תגיעו אליהם, מין הסתם תחשפו לטקסטים יותר מורכבים ועמוקים. כמו כן תלמדו לנהל דיאלוגים יותר מורכבים שמתבססים על שפה יותר עמוקה ואיכותית.

רוסית לומדים עם מורה מקצועי

אוקיי, אתם מבינים מה לומדים במסגרת של קורסים ברוסית, והנקודה הבאה אותה אתם צריכים לבחון היא היכן תוכלו ללמוד רוסית איכותית.
האמת היא שיש כמה חלופות ללמוד רוסית אבל רק אחת מהן היא באמת מאוד איכותית, כזאת שבולטת מעל שאר החלופות. מדובר על לימודים במסגרת של בתי ספר ללימודי שפות, המקומות היחידים בהם הוראת שפות היא העיקר. ולכן התוצאות אליהם אתם עשויים להגיע הן הטובות ביותר. כאלו שיאפשרו לכם לקבל ידע בשפה הרוסית כזה שילך אתכם הרבה מאוד שנים קדימה. במידה ותמשיכו לתרגל את השפה המאתגרת הזאת.

לקבלת המלצות על בתי הספר הטובים ביותר ללימוד רוסית מלאו טופס וניצור אתכם קשר בהקדם!

בשיחה נספר לכם על כל המוסדות שמלמדים רוסית בקרבת מקום המגורים שלכם, ועל הקורסים החוגים והשיעורים הטובים ביותר לרוסית. הייעוץ ב"אנגלי" ניתן בחינם ובלי כל התחייבות מצדכם! כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להקליד את הפרטים המלאים והנכונים שלכם ואנחנו נעשה את השאר.

לימודי רוסית עם מורה פרטי

לא כל אחד מתחבר למסגרות אדוקות של לימודי שפות, זה יכול להיות בגלל קוצר זמן, חוסר אהבה בולט למסגרות באשר הן או סתם עצלנות.
במידה וגם אין לכם בעיות של תקציב ואתם מתעקשים ללמוד רוסית, ישנה דרך נוספת והיא ללמוד רוסית בעזרתו של מורה פרטי. אתם קובעים את הזמנים ואת המקום (אצלכם או אצלו), יחד אתם מגדירים את הקצב בהתאם לזמנים שלכם. האופציה הזאת יש בה כמה יתרונות אבל גם כמה חסרונות.

החיסרון הראשון היא העדרה של מסגרת שיש לה ערך מוסף ברור כשמדובר על לימודים. חוץ מזה יש גם את עניין המחיר שהוא בדרך כלל יותר יקר מלימודים במסגרת של קורס גם אם הוא מאוד איכותי. מלבד זאת, אתם לא תמיד יכולים לבדוק את האמינות של המורה ולהבין אם יש לו ניסיון ותעודה בהוראה.
גם הדרך לחיפוש מורה מתאים, סבלני ושיהיה לו חיבור אליכם ארוכה ומייגעת. בדרך כלל השיעורים יקרים מאוד ולא משתלמים כיון והם קצרים. שיעור בן 45 דקות יכול להגיע בקלות למחיר של מאה שקלים, מה שבקורס של 3 חודשים אתם יכולים ללמוד בקלות ייקח לכם קרוב לחצי שנה או שנה בשיעורים פרטיים שיעלו לכם גם המון כסף על הדרך, זאת בהנחה שמצאתם את המורה המושלם בשבילכם.

אם תבחרו ללמוד בחוג או בקורס בבית ספר לשפות תמצאו סגל של מורים איכותיים ומקצועיים שעברו הכשרה שמוכנים ללמד רוסית לכל הרמות ולכל הגילאים, תוכלו לבחור מה הכי מתאים לכם, לתרגל באוירה קבוצתית כיפית וחברית, וכמובן גם לקבל הרבה תמיכה מצוות השירות.
תקבלו גם סוללה של חוברות וספרי מידע עיוניים שיכולים לעזור לכם לתרגל בבית באופן עצמאי, מה שיתרום רבות ללמידה של השפה.